REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV
 3. Filmy /
 4. Seriale

HBO odrobiło pracę domową na wrzesień. Już wkrótce ostatni sezon „Kronik Times Square” i wiele filmowych premier

Koniec wakacji oznacza początek szkoły, ale na pewno nie zamyka przed nami możliwości czerpania z filmowo-serialowej rozrywki. Zwłaszcza że stacja HBO odrobiła lekcję i przygotowała na wrzesień pokaźną listę nowości. Co dokładnie zadebiutuje w najbliższych tygodniach w telewizji?

22.08.2019
12:57
hbo nowości wrzesień
REKLAMA
REKLAMA

HBO we wrześniu stawia najmocniej na filmy, bo w ofercie stacji znajdziemy choćby doceniany spin-off serii „Transformers”, żeńską wersję „Ocean's Eleven” oraz sequel produkcji Pixara opowiadającej o codziennym życiu postaci z gier komputerowych. Nie zabraknie też jednak nowości serialowych z USA i całego świata.

HBO nowości wrzesień - największe hity nowej ramówki stacji:

Glass

„Glass” stanowi zwieńczenie zaskakującej trylogii M. Night Shyamalana, która rozpoczęła się wraz z „Niezniszczalnym” i „Split”. Produkcja opowiada o świecie, gdzie rodzą się prawdziwi superbohaterowie. Zostają jednak uznani za kłamców lub osoby psychicznie chore. W tym samym czasie w jednym zakładzie psychiatrycznym zostają zamknięci dwa dawni wrogowie oraz niepotrzymana, groźna bestia. Co wyniknie z tego połączenia (recenzje filmu znajdziecie TUTAJ)?

Premiera na HBO: 29 września

Kroniki Times Square: Sezon 3

„Kroniki Times Square” to jeden z najbardziej docenianych serialu HBO ostatnich lat. Stacja dosyć niespodziewanie zdecydowała jednak, że zapowiedziany na wrzesień 3. sezon produkcji będzie zarazem ostatnim. Wygląda więc na to, że wkrótce czeka nas domknięcie historii legalizacji i rozwoju amerykańskiej branży porno. Główne role w „Kronikach Times Square” zagrali Maggie Gyllenhaal, James Franco, Gbenga Akinnagbe, Gary Carr i Chris Coy.

Premiera na HBO: Debiut pierwszego odcinka 10 września 0 3:00, powtórka tego samego dnia o 21:00; kolejne we wtorki

Bumblebee

Seria „Transformers” robiona pod czujnym okiem Michaela Baya nie doczekała się wielkiej miłości ze strony zarówno krytyków, jak i fanów tej marki. Paradoksalnie zmieniło się to wraz z ostatnim filmem tworzonym w tym uniwersum. Spin-off „Bumblebee” okazał się bowiem zaskakująco ciepłą, zabawną i sprawnie zrealizowaną opowieścią. Chwalono zarówno piękne efekty specjalne, jak i przedstawioną za ich pomocą opowieść.

Premiera na HBO: 8 września ok

Przybysze

„Przybysze” to druga w ostatnim czasie skandynawska premiera od HBO. Zwariowany serial science fiction opowiada o świecie, do którego z niewiadomych przyczyn zaczęli trafiać ludzie z przeszłości. Para głównych bohaterów to policjant w kryzysie i jego pochodząca z czasów Wikingów partnerka. Oboje dostają zadanie rozwiązania zagadki morderstwa jednej z tytułowych przybyszek. Czy zdołają pogodzić swoje różnice i wspólnie doprowadzić do złapania winnych?

Premiera na HBO: Debiut pierwszego odcinka 20 września; kolejne w piątki

Ocean's 8

Film „Ocean's 8” jeszcze przed premierą znalazł się w ogniu krytyki. Niektórzy widzowie narzekali, że powtarzanie tego samego pomysłu nie ma wielkiego sensu, nawet jeśli bohaterowie zostali zastąpieni przez bohaterki. Późniejsze reakcję na film z Sandrą Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Heleną Bonham Carter i Rhianną były mocno podzielone. Fani złodziejskiej serii byli zadowoleni, ale nie zabrakło też mniej pochlebnych recenzji.

Premiera na HBO: 22 września

REKLAMA

Pełna lista wrześniowych nowości od HBO:

 • Ralph Demolka w internecie – 1 września na HBO
 • Jeszcze dzień życia - 5 września na HBO
 • Nasi chłopcy, odc. 1 - 5 września, kolejne co czwartek na HBO3
 • Alternatywne zakończenie: Sześć nowych sposobów, by powitać śmierć w Ameryce - 5 września na HBO
 • Bumblebee – 8 września na HBO
 • Kroniki Times Square, odc. 1 – 10 września, kolejne co wtorek na HBO
 • Co się wydarzyło 11 września – 12 września na HBO
 • W cieniu wież: Liceum Stuyvesant 11 września– 12 września na HBO
 • Milcząca rewolucja – 19 września na HBO
 • Kto zabił Garretta Philipsa?, odc. 1 – 19 września na HBO, następny odcinek tydzień później
 • Przybysze, odc. 1 – 2o września, kolejne co piątek na HBO
 • Jestem William – 26 września na HBO
 • Diabeł: Inkarnacja – 27 września na HBO
 • Glass - 29 września na HBO
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA