REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Henry Cavill czyta Sapkowskiego. Posłuchaj nowego nagrania z udziałem serialowego Geralta

Materiałów promujących serial „Wiedźmin” ciąg dalszy. Tym razem możecie posłuchać, jak Henry Cavill czyta fragment jednego z opowiadań Sapkowskiego.

12.12.2019
18:27
henry cavill wiedźmin opowiadanie
REKLAMA
REKLAMA

Machina promocyjna serialu „Wiedźmin” ruszyła pełną parą już jakiś czas temu. Dziś otrzymaliśmy kolejny oficjalny zwiastun pierwszego sezonu, w którym pokazano nowe sceny z produkcji, kilka dni temu opublikowano natomiast klipy przedstawiające najważniejszych bohaterów - Geralta, Yennefer i Ciri. Nowy materiał skupia się na prozie Andrzeja Sapkowskiego.

Henry Cavill czyta fragment opowiadania Andrzeja Sapkowskiego:

Na kilkuminutowym nagraniu siedzący w fotelu, zrelaksowany Henry Cavill czyta fragment ze zbioru „Ostatnie życzenie”. Zaczyna od słów „Jak zwykle, pierwsze zwróciły na niego uwagę koty i dzieci”, czyli zdania, które pojawia się w opowiadaniu „Mniejsze zło”.

REKLAMA

Henry Cavill w serialu Netfliksa wcieli się w główną rolę - wiedźmina Geralta z Rivii. Oprócz niego w produkcji wystąpią m.in. Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri, Joey Batey jako Jaskier i Anna Shaffer jako Triss Merigold. Showrunerką serialu jest Lauren S. Hissrich. Jednym z producentów jest Tomasz Bagiński.

„Wiedźmin” zadebiutuje na platformie Netflix 20 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA