REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Geralt wygląda świetnie. Tak prezentuje się Henry Cavill w serialu Wiedźmin

Na Węgrzech ruszyły prace nas serialem Wiedźmin. Netflix udostępnił właśnie pierwsze zdjęcie Geralta z Rivii. Jak wam się podoba Henry Cavill w nowej roli?

31.10.2018
16:19
henry cavill wiedźmin
REKLAMA
REKLAMA

Nareszcie - Wiedźmin, czyli najbardziej oczekiwana produkcja serialowa ostatnich miesięcy ruszyła. Netflix ujawnił wizerunek głównego bohatera. Tak będzie wyglądać Geralt z Rivii grany przez Henry'ego Cavilla.

Wiedźmin Henry Cavill class="wp-image-218747"

Nie wiem jak wy, ale ja daję dużą okejkę. Cavill jest świetnie ucharakteryzowany, wygląda złowieszczo, jednak nie stracił do końca swojego charakterystycznego uroku. Oczywiście trudno wyrokować po jednym zdjęciu, które zapewne zostało odpowiednio upiększone. Mimo to jestem dobrej myśli.

Oprócz tego Henry Cavill na swoich kanałach w mediach społecznościowych umieścił video, które daje jeszcze lepsze spojrzenie na jego kreację. Robi wrażenie?

Niedawno pisaliśmy o tym, że Cavill powoli kończy przygotowania do roli. Aktor pochwalił się postępami w pracy nad serialem. Umieścił w sieci zdjęcie z planu oraz komentarz:

Kolejny tydzień wiedźmińskiego szkolenia w Kaer Morhen zakończony. Końcowe próby szybko się zbliżają.

Jak widać, poszło szybciej, niż mogliśmy się spodziewać. Cavill jest już po szkoleniu, ucharakteryzowany, zwarty i gotowy do kolejnych zdjęć.

Przypomnijmy: serial opiera się na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. We trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Wiedźmin - premiera

Wiedźmin pojawi się w serwisie Netflix już w przyszłym roku. Serial składać się będzie z 8 odcinków.

REKLAMA

Dziś ogłoszono także kolejne nazwiska, które dołączą do obsady serialu. Wiemy już, kto zagra Jaskra - będzie to Brytyjczyk Joey Batey. W produkcji pojawi się także polski aktor, Maciej Musiał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA