REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przerażający horror z zeszłego roku dostanie kontynuację

Paramount Pictures potwierdziło, że jeden z najpopularniejszych horrorów zeszłego roku dostanie swoją kontynuację! Sequel produkcji "Uśmiechnij się" w reżyserii Parkera Finna, który w zeszłym roku królował wśród najbardziej przerażających produkcji, niebawem zadebiutuje w kinach. Kiedy premiera?

25.09.2023
12:58
Hitowy i przerażający horror z zeszłego roku dostanie kontynuację. Kiedy premiera?
REKLAMA

"Uśmiechnij się" to z pewnością jeden z tych horrorów, których nie da się zapomnieć, a przerażające kadry uśmiechniętych twarzy pozostają w wyobraźni jeszcze długo po seansie. Produkcja w reżyserii Parkera Finna, która w Polsce zadebiutowała pod koniec września 2022 roku, skupia się na psychiatrce Rose Cotter. Kiedy kobieta jest świadkiem traumatycznego zdarzenia, w którym brała udział jej pacjentka, Rose zaczyna doświadczać przerażających zjawisk. Próby wyjaśnienia niepokojących zdarzeń prowadzą Rose do jej przeszłości, z którą musi się zmierzyć, aby przetrwać straszliwą rzeczywistość. W roli głównej wystąpiła, znana z seriali "Trzynaście powodów" oraz "Tu i teraz", Sosie Bacon. Obok niej w obsadzie znaleźli się m.in. Kyle Gallner, Jessie T. Usher, Robin Weigert, Caitlin Stasey oraz Kal Penn.

REKLAMA

O horrorach pisaliśmy także w innych artykułach serwisu Spider's Web:

Horror Parkera Finna dostanie kontynuację. Kiedy premiera filmu "Uśmiechnij się 2"?

REKLAMA

Parker Finn, reżyser "Uśmiechnij się", ma na swoim koncie dwie krótkometrażowe produkcje, a do jego dorobku niebawem dołączyć ma sequel horroru "Uśmiechnij się". Będzie to druga pełnometrażowa produkcja filmowca, która powstanie pod szyldem Paramount Pictures. Na ten moment szczegóły w związku z fabułą i obsadą produkcji nie są znane. Wiadomo natomiast, kiedy film zadebiutuje na dużych ekranach - premiera filmu "Uśmiechnij się 2" zaplanowana jest na 18 października 2024 roku.

Zwiastun filmu "Uśmiechnij się" (2022)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA