REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mocny zwiastun serialu "Informacja zwrotna" na podstawie powieści Żulczyka pojawił się w sieci. Kiedy premiera?

Oficjalny zwiastun "Informacji zwrotnej" na podstawie powieści Jakuba Żulczyka zadebiutował w sieci. To jeden z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych tytułów, który pojawi się w serwisie Netflix jeszcze w tym roku. Kiedy premiera?

30.10.2023
11:52
Mocny zwiastun serialu "Informacja zwrotna" na podstawie powieści Żulczyka pojawił się w sieci. Kiedy premiera?
REKLAMA

Jakub Żulczyk to pisarz, który wzbudza w czytelnikach ogromne emocje. Szczególnie teraz, kiedy co jakiś czas pojawiają się doniesienia w związku z nowy projektami - w połowie października na rynku wydawniczym pojawiła się jego najnowsza powieść "Dawno temu w Warszawie", a jeszcze na początku lipca Netflix poinformował, że zekranizuje powieść Żulczyka, "Wzgórze psów". Produkcja ta nie będzie jedynak jedyną adaptacją twórczości popularnego pisarza, która pojawi się pod szyldem Netfliksa - lada chwila na platformie zadebiutuje serial na podstawie powieści "Informacja zwrotna". W połowie września w sieci zadebiutował teaser produkcji, a dziś pojawił się oficjalny zwiastun. I jest naprawdę mocny.

REKLAMA

Kiedy premiera serialu "Informacja zwrotna"? Adaptacja powieści Żulczyka zadebiutuje w serwisie Netflix

"Informacja zwrotna" to historia Marcina Kani, niegdyś muzyka i autora największych polskich hitów, teraz żyjącego z tantiemów alkoholika. Kiedy syn mężczyzny znika bez śladu, Kania, który widział się z nim poprzedniego wieczoru, postanawia go odnaleźć. Wie jedynie tyle, że zostawił po sobie zakrwawione prześcieradła, gdyż ze spotkania z synem nic nie pamięta. Kluczem do odnalezienia zaginionego będzie konfrontacja ze złem i brudnymi tajemnicami. Kania będzie musiał lawirować między wspomnieniami w wyniszczonym przez alkohol umyśle, by przypomnieć sobie, co tak naprawdę się wydarzyło. W roli głównej wystąpił Arkadiusz Jakubik. Za reżyserię odpowiada Leszek Dawid, a za scenariusz - Kacper Wysocki. 

Premiera serialu "Informacja zwrotna" odbędzie się 15 listopada.

Netflix: zwiastun serialu "Informacja zwrotna"
REKLAMA

O Jakubie Żulczyku piszemy więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA