REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czarny PR lepszy niż żaden. Netflix zapowiada drugi sezon Insatiable

Powiedzieć, że Insatiable wywołało kontrowersje, to jak nic nie powiedzieć. Serial Netfliksa oburzył wielu widzów podejściem do osób z nadwagą, a później zdenerwował kolejnych swoich poziomem. Szefowie serwisu VoD uznali widocznie, że nawet czarny PR jest lepszy niż żaden. I zapowiedzieli drugi sezon serialu.

13.09.2018
10:01
Insatiable Netflix petycja
REKLAMA
REKLAMA

Insatiable śledzi losy Patty Bladell, która po latach upokorzeń postanawia zemścić się na swoich oprawcach. Dziewczyna wykorzystuje w tym celu nieco nierozgarniętego prawnika, Boba Armstronga. Jego największym hobby jest trenowanie kandydatek do tytułu miss. Patty wydaje się do tego celu idealna.

Rówieśnicy nazywali ją w szkole obraźliwym określeniem – Tłusta Patty. Z powodu nieszczęśliwego zbiegu okoliczności Patty jest jednak zmuszona odżywiać się przez tygodnie płynnym pokarmem przez rurkę.

Insatiable – gdzie obejrzeć?

Przedstawiony zarys fabuły nie brzmi zbyt pasjonująco i niestety to samo można powiedzieć o całym serialu. Insatiable to produkcja niezbyt zabawna i oparta na stereotypach, które w założeniu miała wyśmiewać. Bez powodzenia. Niektórzy pokusili się wręcz o stwierdzenie, że to najgorszy serial oryginalny Netfliksa.


Insatiable wywołał również szereg kontrowersji. Jeszcze przed premierą powstała petycja namawiająca Netfliksa do skasowania serialu, ponieważ promuje nieodpowiednie postawy i wyśmiewa się z ludzi z nadwagą. Jak łatwo się domyśleć, szefowie serwisu VoD nie ugięli się pod tymi naciskami. Nie jest to zresztą pierwsza sytuacja, gdy produkcja Netfliksa jest oskarżana o spłycanie ważnych problemów społecznych. To samo mówiło się choćby o Trzynastu powodach.

REKLAMA

Netflix bez żenady kontynuuje kontrowersyjny serial, ponieważ jego oglądalność biła wszelkie rekordy. Wygląda na to, że podobnie musiało być z Insatiable, ponieważ (jak informuje Deadline) już zamówiono drugi sezon serialu. Nie wiadomo jeszcze kiedy produkcja powróci, ani kto w niej zagra. Obsada pierwszego sezonu składała się z Debby Ryan, Dallasa Robertsa, Alyssy Milano oraz Christophera Gorhama, Erinn Westbrook, Michaela Provosta, Kimmy Shields, Irene Choi i Sarah Colonny.

Serial Insatiable jest dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA