REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Christopher Walken zawitał do Netfliksa. Irreplaceable You – zwiastun

Netflix udostępnił zapowiedź swojego nowego komediodramatu. Choć fabuła Irreplaceable You przywodzi na myśl wyciskacz łez, to w filmie nie zabraknie zabawnych momentów.

02.02.2018
22:06
Irreplaceable You Netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Abbie i Sam znają się od dziecka. Ich przyjaźń przerodziła się w wielką miłość, którą para pragnie scementować małżeństwem. Gdy kobieta podejrzewa ciążę, zaręczeni udają się na rutynowe badania. Te prowadzą jednak do nieoczekiwanej diagnozy – Abbie ma nieuleczalnego raka. Odtąd kobieta skupia się na jednej rzeczy.

Chce znaleźć kogoś, kto zaopiekuje się Samem.

Rozpoczyna poszukiwania potencjalnej partnerki dla ukochanego, który nie był w żadnym innym poważnym związku. Jednocześnie uczęszcza na spotkania grupy innych śmiertelnie chorych osób. Tam poznaje Myrona, Kate i Mitcha, którzy pomagają jej czerpać radość z życia. Wspólnie poszukują także odpowiedzi na pytanie: jak pożegnać się z ukochaną osobą?

Irreplaceable You Netflix zwiastun class="wp-image-131254"

Irreplaceable You – kogo zobaczymy na ekranie?

W głównych rolach wystąpią Gugu Mbatha-Raw (Czarne lustro: San Junipero) i Michiel Huisman (Gra o tron). W filmie wystąpią także: Kate McKinnon (Saturday Night Live), Steve Coogan (Tajemnica Filomeny) i Christopher Walken (Łowca jeleni, Złap mnie, jeśli potrafisz). Reżyserką obrazu jest debiutująca Stephanie Laing, pracująca wcześniej na planie serialu Figurantka. Scenariusz przygotowała Bess Wohl.

REKLAMA

Obecność Christophera Walkena jest kolejnym dowodem na to, że wielkie gwiazdy kina chętnie współpracują z Netfliksem. Platforma już wcześniej nakłoniła do współpracy Dustina Hoffmana, Adama Sandlera, Emmę Thompson i Bena Stillera, którzy pojawili się w Opowieściach o rodzinie Meyerowitz. Z kolei w Naszych nocach wystąpili Robert Redford i Jane Fonda. Ta ostatnia gra także w serialu Grace i Frankie. Z młodszego pokolenia warto wymienić Brada Pitta (Machina wojenna), Idrisa Elbę (Beasts of no Nation) czy Willa Smitha (Bright). Do tego na horyzoncie widać The Irishman Martina Scorsese z Robertem De Niro i Alem Pacino.

Irreplaceable You trafi do katalogu Netfliksa 16 lutego tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA