REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Najdziwniejsza walka MMA roku. 62-letnia celebrytka walczy z finalistką „Project Lady”

Open Fights Night to kolejna gala MMA, która korzysta z niesłabnącego zainteresowania freak fightami. W czasie pierwszej edycji będziemy mogli zobaczyć okładających się po twarzach uczestników różnych reality show oraz rodzynka – Izabelę Kisio-Skorupę.

30.07.2021
18:07
izabela kisio skorupa open fights night mma
REKLAMA

Namnożyło się w naszym kraju federacji organizujących imprezy z freak fightami. Po słynnym Fame MMA powstało MMA-VIP Marcina Najmana czy High League Malika Montany. Oprócz tego Bracia Collins zorganizowali m.in. walkę bokserską z byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem, a jesienią Jaś Kapela powalczy z Ziemowitem Kossakowskim.

REKLAMA

Wieczorem na plaży Patelnia w Płocku zadebiutuje Open Fights Night. W pierwszej edycji gali powalczą mniej lub bardziej znani zawodnicy MMA, bokserzy i kickbokserzy w różnych kategoriach wagowych. Jednak jeśli ta dyscyplina sportu nie jest waszą bajką, ale lubicie oglądać śmieszne filmiki na YouTube, to będą też pojedynki z amatorami-celebrytami.

Izabela Kisio-Skorupa kontra Julia Jaroszewska. Takiej walki MMA jeszcze nie było.

W oktagonie zaprezentują się uczestnicy „Hotelu Paradise” i „Love Island”, ale najciekawszą z perspektywy dziwaczności będzie walka  Izabeli Kisio-Skorupy i Julii Jaroszewskiej. Ta druga to 28-letnia finalistka programu „Project Lady”, która chciała zostać polską Jennifer Lopez. Nagrała nawet kilka piosenek.

Starsza od niej dwa razy Izabela Kisio-Skorupa to nietypowy przykład matki, która ma słynną córkę - aktorkę Olę Kisio (nie ma na koncie wybitnych ról, ale grała np. w „Edim” czy „Testosteronie”). To pozwoliło jej brylować na salonach, pojawiać się w klubach w charakterze VIPa, a na portalach plotkarskich w kontekście skandali np. toczyła wojnę z Rafalalą (pojawiła się plotka, że to właśnie z nią miała się bić na gali).

Jest też bohaterką licznych memów i viralowych filmików. Szczytem jej kariery był występ w serialu „Ukryta prawda” - sama ponoć przyznała, że to jej życiowa rola. Walka MMA też z pewnością będzie stanowić solidny punkt w jej celebyckim CV i wcale mnie nie dziwi to, że bierze w niej udział. Polskie celebrytki już kilka razy biły się w oktagonie (np. Marta Linkieiwcz i siostra Godlewska), ale żadna z nich nie była w wieku emerytalnym.

Gala MMA Open Fights Night. Gdzie ją obejrzeć online?

Poniżej przedstawiamy listę 10 walk – nie wiemy dokładnie, o której dana para będzie walczyć, bo z długością starć w oktagonie bywa różnie. Imprezę możemy obejrzeć online na oficjalnej stronie openfightsnight.pl w płatnym (25 zł) systemie PPV.

Open Fights Night w Płocku – karta walk

Boks zawodowy

Dąbrowski vs Niewiadomski – 68kg

Plesnik vs Wojciechowski – 84,5kg

MMA -61kg

Didaev Ilman vs Kacper Kiełpiński

MMA +93kg

Damian Powroźnik vs Jacek Kujtkowski

MMA -79 kg

Łukasz Edi Górecki vs Wiktor Zalewski

MMA -87kg

Krystian Tołkaczewski vs Tobiasz Lewandowski

MMA Freak Fight -55kg

Monika Kukla („Project Lady”) vs Laura Sieka („Love Island”)

MMA Freak Fight -99kg

Jakub Wójcik („Hotel Paradise”) vs Krzysztof Świst („Hotel Paradise”)

MMA Freak Fight

Julia Jaroszewska („Project Lady”) vs Izabela Kisio-Skorupa (mama Oli Kisio)

Kickboxing Freak Fight -97kg

Michał Kuźniak vs Maciej Dąbrowski („Love Island”)

REKLAMA

Gala Open Fights Night startuje w piątek 30 lipca o 19:00.

* zdjęcie główne: www.instagram.com/openfightsnight

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA