REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Jak powstawał „Wiedźmin”? Netflix ujawnia kulisy i publikuje półgodzinny dokument

Dobra wiadomość dla fanów wiedźmińskiego uniwersum. Od dziś na Netfliksie zobaczycie niecodzienny suplement do serialu o Geralcie z Rivii, czyli trwający nieco ponad pół godziny dokument „Jak powstawał Wiedźmin”.

26.08.2020
14:17
Netflix udostępnił dokument „Jak powstawał Wiedźmin”
REKLAMA
REKLAMA

Choć od premiery netfliksowej wersji „Wiedźmina” upłynęło już trochę czasu, tytuł nadal budzi masę emocji. Jedni uważają serial za genialny, inni narzekają na zbyt małą wierność książkowemu pierwowzorowi, ale mało kto potrafi przejść obok tej produkcji obojętnie (wystarczy chociażby zerknąć, jaką popularnością cieszą się np. spekulacje co do zarobków ekipy serialu i jego budżetu).

Netflix odkrywa karty i ujawnia kulisy: Tak powstawał „Wiedźmin”

Zapewne najbardziej dociekliwi czytelnicy i widzowie, śledzący każdą nową wzmiankę na temat „Wiedźmina”, ucieszą się z tej informacji najbardziej. Od dziś na Netfliksie można obejrzeć trwający nieco ponad pół godziny dokument, dzięki któremu fani serii będą mogli zaspokoić swoją ciekawość.

Za sprawą filmu dokumentalnego „Jak powstawał Wiedźmin” zajrzymy na plan serialu, casting, a także zobaczymy kulisy powstania wpadającej w ucho piosenki Jaskra.

REKLAMA

Dokument „Jak powstawał Wiedźmin” zobaczycie na Netfliksie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA