REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Jakub Żulczyk w tajemnicy napisał nową książkę - to sequel jego uwielbianej powieści! Kiedy premiera?

Jakub Żulczyk postanowił zrobić wszystkim niespodziankę i poinformował, że napisał nową powieść. "Dawno temu w Warszawie" to kontynuacja książki "Ślepnąc od świateł", która zadebiutuje tej jesieni.

04.09.2023
13:12
jakub żulczyk nowa książka dawno temu w warszawie powieść ślepnąc od świateł
REKLAMA

"Nic Wam nie mówiłem, bo lubię robić niespodzianki" - napisał w mediach społecznościowych Jakub Żulczyk. A niespodzianka jest rzeczywiście gigantyczna, bo okazuje się, że pisarz pracował nad nową powieścią przez ostatnie 2 lata. Będzie to kontynuacja tytułu "Ślepnąc od świateł", który zadebiutował w 2014 roku. Mimo że na sequel powieści trzeba było czekać niemal dekadę, to fakt, że Żulczyk poinformował o książce "Dawno temu w Warszawie" zaledwie miesiąc przed jej premierą, przyspieszył nieco czas oczekiwania. Kiedy ukaże się jego najnowsze dzieło?

REKLAMA

Czytaj także:

Jakub Żulczyk napisał nową powieść. Kiedy premiera "Dawno temu w Warszawie"?

"Dawno temu w Warszawie" to bezpośrednia kontynuacja powieści "Ślepnąc od świateł". Fabuła pierwszej części skupia się na dilerze Kubie, który - zmęczony swoim dotychczasowym życiem - postanawia uciec do Argentyny. Okazuje się jednak, że Warszawa tak łatwo nie da mu odejść, szczególnie że więzienne mury opuścił właśnie gangster starej daty - "Dario". Jaki zatem będzie sequel hitowej książki?

Jest bardzo długa, bardzo mroczna, epicka i jestem z niej bardzo zadowolony. A nawet trochę dumny. Wierzę, że jest to kontynuacja "Ślepnąc" na jaką czekaliście

- napisał Jakub Żulczyk.
REKLAMA

Pisarz poinformował, że powieść ukaże się 16 października, ale już teraz można zamówić ją w preorderze w twardej oprawie. Żulczyk dodał, że niebawem przedstawi więcej szczegółów.

"Dawno temu w Warszawie" to nadchodząca powieść Jakuba Żulczyka
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA