REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Daniel Craig podjął decyzję. Aktor zdradził czy wróciłby do roli Jamesa Bonda

Serię przygód Jamesa Bonda czeka kolejny w historii restart. Podczas, gdy wszyscy zastanawiają się, kto będzie nowym agentem 007, wcielający się w niego w ostatnich pięciu filmach Daniel Craig zdradza, czy jeszcze kiedykolwiek się w niego wcieli.

21.11.2022
12:53
james bond daniel craig na noże
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Rola Jamesa Bonda była dla niego przepustką do światowej sławy. Dzięki niej Daniel Craig stał się jednym z najgorętszych nazwisk w branży. Po pięciu filmach jego przygoda z agentem 007 dobiegła jednak końca. I było to pożegnanie, jakiego w serii jeszcze nie widzieliśmy. Teraz fani zastanawiają się, kto w nadchodzących latach będzie kreował szpiega, a aktor zdradził, czy ma w planach, aby jeszcze kiedykolwiek się w niego wcielić.

Po występach w serii przygód Jamesa Bonda Daniel Craig nie może narzekać na brak zajęć. Ostatnio viralem stała się reklama wódki Belvedere z jego udziałem i już niedługo mamy go zobaczyć w "Na noże 2", gdzie powróci do roli detektywa Benoita Blanca.

REKLAMA
Daniel Craig - reklama - wódka

James Bond - czy Daniel Craig wróci do roli agenta 007?

Błędem byłoby jednak myśleć, że Daniel Craig kieruje teraz swoją karierą w taki sposób, aby odżegnać się od łatki Jamesa Bonda. Rozmawiając z LA Times na temat kontynuacji "Na noże" zdradził bowiem:

Błędnie zakładasz, że mam jakiś plan. Nie myślę o tym. To nie jest dla mnie postbondowa era. Nie mam planu gry. Rzeczy, które dzieją się w moim życiu zawodowym, wszystkie decyzje podejmuję, kierując się intuicją.

REKLAMA
Na noże 2 - Daniel Craig

Daniel Craig jest zadowolony ze swojego pożegnania z rolą Jamesa Bonda. Ten rozdział w swoim życiu uważa jednak za zamknięty. Jak sam zaznacza, jednym z powodów, dla których "Nie czas umierać" skończyło się tak, jak się skończyło, była jego chęć "ruszenia naprzód". Poczułby się zaszczycony, gdyby ktoś zaproponował mu, aby ponownie wcielił się w najsłynniejszego szpiega świata, ale on nie chce już do tego wracać.

Premiera "Glass Onion: Filmu z serii "Na noże"" 23 grudnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA