REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bohater "Na noże" jest gejem? Reżyser zabiera głos

"Na noże 2" pojawi się na platformie Netflix w grudniu. Prasa już otrzymała jednak dostęp do fragmentu nadchodzącego filmu. Jedna ze scen sugeruje, że tajemniczy detektyw Benoit Blanc jest gejem. Co na temat jego orientacji ma do powiedzenia reżyser produkcji?

17.10.2022
16:05
na noże 2 netflix lgbt
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Jeszcze w tym roku na platformie Netflix swoją premierę będzie miała druga część hitu "Na noże". Przyjdzie nam ponownie spotkać w niej charyzmatycznego detektywa Benoita Blanca, w którego wciela się Daniel Craig. Jedna ze scen nadchodzącego filmu została już udostępniona prasie. I wprawiła dziennikarzy w konsternacje.

W udostępnionej scenie z "Glass Onion: Filmu z serii "Na noże"" pojawia się sugestia, że Blanc mieszka z innym mężczyzną. Czyżby tajemniczy detektyw był gejem? Dziennikarze postanowili dowiedzieć się tego u samego źródła - reżysera Riana Johnsona i Daniela Craiga.

REKLAMA

Na noże 2 - reżyser o orientacji głównego bohatera

Podczas konferencji w ramach London Film Festival dziennikarze zapytali Johnsona wprost, czy Blanc jest gejem. Reżyser odpowiedział:

Tak, oczywiście jest (...) I nie wyobrażam sobie nikogo [innego niż aktor wcielający się w kochanka głównego bohatera], kto mógłby przynieść Benoitowi Blancowi więcej radości.

Nazwisko aktora odgrywającego rolę kochanka Blanca nie zostało ujawnione, aby nie psuć niespodzianki widzom. Sam Craig potwierdza jednak słowa reżysera, bo na wspomnianej konferencji dodał od siebie: "kto nie chciałby żyć z takim człowiekiem?".

Na noże 2 - Netflix

Na noże 2 - kiedy premiera na platformie Netflix?

"Glass Onion" to pierwszy z dwóch sequeli, które Netflix zamówił zaraz po wydaniu 450 mln dolarów na prawa do serii "Na noże". Akcja filmu rozgrywa się w Grecji, gdzie Benoit Blanc ma rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa. Prócz Craiga w produkcji występują również m.in. Edward Norton, Dave Bautista, Janelle Monae, czy Kate Hudson.

REKLAMA

Premiera drugiej części "Na noże" 23 grudnia 2022 roku na platformie Netflix. Miesiąc wcześniej w ograniczonej dystrybucji ma się jednak pojawić w kinach. Film trafi na wielki ekran na pewno w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Na razie nie wiadomo co z Polską.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA