REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

O tej stylizacji na Met Gala 2023 mówili wszyscy. Jared Leto przebrał się za kota Karla Lagerfelda

Met Gala 2023 za nami. Impreza modowa zwana "modowymi Oscarami" dobiegła końca. Tym razem gwiazdy największego formatu zebrały się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, aby uczcić twórczość zmarłego w 2019 roku Karla Lagerfelda. Nie jest tajemnicą, że słynny projektant był bardzo zżyty ze swoją kotką, Choupette. Dlatego zaproszony na galę Jared Leto zaszalał ze stylizacją i przebrał się... za kota Karla Lagerfelda.

02.05.2023
8:47
Jared Leto, Met Gala 2023
REKLAMA

Każda Met Gala jest wyjątkowa i nawiązuje do konkretnego okresu w modzie czy wielkiego nazwiska związanego z modową branżą. Tegoroczna gala była uhonorowaniem twórczości Karla Lagerfelda, zmarłego w 2019 roku projektanta, związanego od lat z francuskim domem mody, Chanel.

Zaproszony Jared Leto w swojej stylizacji postanowił nawiązać do zwierzaka Lagerfelda, którym przez wiele lat opiekował się dyrektor artystyczny Chanel. Mowa o uroczej kotce Choupette.

REKLAMA

Jared Leto zaszalał ze stylizacją na Met Gala. Aktor przebrał się za kota.

Jared Leto, który w modzie nie uznaje półśrodków i zawsze prezentuje się w wyrazistych stylizacjach, również i tym razem poszedł na całość i założył wielki futrzasty kostium, w którym do złudzenia przypominał oczywiście kotkę Karla Lagerfelda.

Leto chętnie pozował fotoreporterom, prezentując w całości okazały kostium. Uroczy zwierzak, pod którym skrył się Leto zrobił furorę i był jedną z najbardziej fotografowanych gwiazd na czerwonym dywanie.

Choć warto dodać, że nie tylko amerykański aktor zdecydował się przyodziać kostium kota, nawiązując do życia prywatnego Lagerfelda. Na podobny pomysł wpadła amerykańska raperka Doja Cat, która zadała szyku w efektownej, połyskującej srebrnej sukni. Zarówno makijaż artystki, jak i góra sukni były nawiązaniem do uroczego mruczka Karla Lagerfelda.

Choupette Karla Lagerfelda to prawdziwa kocia gwiazda

REKLAMA

Choupette to kot rasy birmańskiej, którą przez wiele lat opiekował się Lagerfeld. Kotka była traktowana iście po królewsku, mając własną służbę, iPada i prywatny samolot. Towarzyszyła też Karlowi Lagerfeldowi na najważniejszych modowych i show-biznesowych wydarzeniach. Choupette Lagerfeld ma również swój profil na Instagramie, który doczekał się 190 tysięcy followersów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA