REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. YouTube

Jennifer Lopez wraca z nowym albumem!

Ktoś zgłodniał sukcesu i powrotu na szczyty list przebojów. Jennifer Lopez, która podpisuje się obecnie skróconą wersją swojego imienia i nazwiska "J. Lo", już w przyszłym tygodniu wypuszcza nowy album, płytę pełną niespodzianek.

11.06.2014
10:42
Jennifer Lopez "AKA" - przeczytaj info o nowym albumie!
REKLAMA

Choć trudno w to uwierzyć, nadchodząca płyta - zatytułowana "AKA" - to już ósmy album w dorobku wokalistki, która zadebiutowała muzycznie wydanym latem 1999 roku albumem "On The 6". Na płycie, stanowiącej - podobnie, jak jej obecny pseudonim zresztą - swojego rodzaju skrót/akronim ("AKA" znaczy "znana również jako", angielskie "also known as"), trafi 14 utworów.

REKLAMA

Tracklista "AKA" obfituje w kolaboracje. Wśród kawałków znajdziemy, między innymi, utwory nagrane wspólnie z T.I., Frenchem Montaną, Rick Rossem, Pitbullem (a jakże!), Nasem, czy królową obecnego sezonu, australijską raperką Iggy Azaleą. Prawdziwa plejada hip-hopowych gwiazd, świadcząca o tym, że Jennifer Lopez próbuje znów zadomowić się na szczycie panteonu hip-hopu i R'n'B, gdzie znajdowała się, na dość mocnej pozycji, na przełomie milleniów (ktoś pamięta jeszcze takie superhity jak "I'm Real" z Ja Rule'em, czy "Ain't It Funny" z… Ja Rule'em, i mocno zapomnianym Cadillac Tahem? #nostalgia).

REKLAMA

Pełna tracklista płyty "AKA", która premierę będzie mieć w najbliższy poniedziałek, wygląda zaś następująco:

01. "A.K.A." (feat. T.I.)
02. "First Love"
03. "Never Satisfied"
04. "I Luh Ya Papi" (feat. French Montana)
05. "Acting Like That" (feat. Iggy Azalea)
06. "Emotions"
07. "So Good"
08. "Let It Be Me"
09. "Worry No More" (feat. Rick Ross)
10. "Booty" (feat. Pitbull)
11. "TENS" (feat. Jack MIZRAHI)
12. "Troubeaux" (feat. Nas)
13. "Expertease (Ready Set Go)"
14. "Same Girl" (feat. French Montana)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA