REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jennifer Lopez wystąpiła w sukience od polskiej projektantki

Kolejna wielka gwiazda sięgnęła po kreację Magdy Butrym. Tym razem jest to Jennifer Lopez, która zadała szyku w sukni polskiej projektantki na konferencji prasowej najnowszego filmu "Wystrzałowe wesele". Jak się prezentowała?

13.01.2023
10:58
Jennifer Lopez
REKLAMA

Magda Butrym jest polską projektantką, której kreacje bardzo dobrze są znane zagranicznym gwiazdom. Rihanna, Kim Kardashian czy Hailey Bieber upodobały sobie ubrania polskiej projektantki. Ostatnio sukienkę Magdy Butrym miała na sobie Lily Collins na planie "Emily w Paryżu". Teraz kolejna wielka gwiazda sięgnęła po jej kreację.

REKLAMA

Jennifer Lopez w sukience polskiej projektantki - Magdy Butrym.

Mowa o Jennifer Lopez, która na konferencji prasowej najnowszego filmu "Wystrzałowe wesele" zaprezentowała się w projekcie Butrym. Aktorka na tę okazję wybrała długą, opinającą ciało różową suknię z fantazyjną ozdobą róży. Stylizację uzupełniła delikatnymi sandałkami na obcasie. Trzeba przyznać, że w kreacji polskiej projektantki Jennifer prezentowała się obłędnie. Kreacja Butrym do najtańszych nie należy. Suknia, którą miała na sobie Jennifer kosztuje prawie siedem tysięcy złotych.

REKLAMA

Kim jest Magda Butrym? Jej projekty kochają zagraniczne gwiazdy

Magda Butrym to polska projektantka pochodząca z Zabrza. Znana jest z m.in. ze współpracy z Joanną Przetakiewicz przy marce La Mania. W 2014 roku postanowiła, że będzie pracować na swoje nazwisko i założyła markę Magda Butrym. Od początku chciała, aby jej kolekcje podbijały zagraniczny rynek. Przełomowym momentem było spotkanie Kim Kardashian w jednej z restauracji, gdzie celebrytce bardzo wpadły w oko ubrania Magdy Butrym. Kreacje polskiej projektantki pomogły też promować polskie top modelki, m.in. Anja Rubik czy Magda Frąckowiak. Aktualnie ubrania Butrym noszą największe gwiazdy, czego dowodem jest najnowsza stylizacja Jennifer Lopez.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA