REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Film z Jeremym Rennerem doczeka się sequela. Czy aktor się w nim pojawi?

Jeremy Renner i Elizabeth Olsen byli gwiazdami tego filmu. Nie mówimy tu jednak o produkcji spod znaku MCU, w której wcielają się w Hawkeye'a i Wandę Maximoff. W "Wind River. Na przeklętej ziemi" nie ma bowiem superbohaterów. Aktor i aktorka grają w nim tropiciela dzikich zwierząt i agentkę FBI. Czy powrócą do tych ról w nadchodzącym sequelu?

08.03.2023
18:15
jeremy renner wind river
REKLAMA

Gwiazdy Marvela spotykają się na planie nie tylko w filmach i serialach MCU. Tak zdarzyło się w przypadku Jeremy'ego Rennera (Hawkeye) i Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff). Wystąpili oni bowiem w gęstym thrillerze Taylora Sheridana. W "Wind River. Na przeklętej ziemi" nie są co prawda superbohaterami, ale muszą stawić czoła wymagającemu przeciwnikowi - gwałcicielowi i mordercy.

Chociaż wydawałoby się, że w "Wind River. Na przeklętej ziemi" mieliśmy do czynienia z zamkniętą historią, film doczeka się sequela. Czy zobaczymy w niej gwiazdy Marvela? Czy Jeremy Renner i Elizabeth Olsen ponownie wcielą się w tropiciela i agentkę FBI?

Czytaj także:

REKLAMA

Wind River 2 - czy Jeremy Renner powróci do swojej roli?

Druga część "Wind River" nosi podtytuł "The Next Chapter" ("Następny rozdział"). Już samo to sugeruje, że nie należy spodziewać się bezpośredniej kontynuacji jedynki. Gwiazdy Marvela - tak Jeremy Renner, jak i Elizabeth Olsen - nie pojawią się więc w sequelu. Nie zabraknie jednak pewnej znajomej twarzy. Na ekranie ponownie mamy bowiem zobaczyć Marina Sensmeiera, czyli Chipa.

Wind River - Jeremy Renner

Jak podaje Deadline, w "Wind River 2" pojawi się również szereg nowych bohaterów. Do obsady dołączyli właśnie Jason Clarke, Scott Eastwood i Chaske Spencer. Opowieść ma natomiast rozgrywać się w znanym nam już rezerwacie rdzennych Amerykanów, gdzie dochodzi tym razem do serii rytualnych morderstw. Sprawca pozostaje nieuchwytny i zdesperowane władze zgłaszają się po pomoc do Hansona - tropiciela z federalnej agencji zajmującej się dziką przyrodą.

REKLAMA
 class="wp-image-2332333"
Jason Clarke ("Wirtualne Imperium") - Scott Eastwood ("Pacific Rim: Rebelia") - Chaske Spencer ("Angielka")

Chociaż opowieść skupia się na innych bohaterach, możemy być pewni, że czeka nas znany z jedynki duszny klimat. W końcu wedle zapowiedzi Hanson ma wplątać się w konflikt między władzami, wyrachowanym mordercą i tytułowym rezerwatem. Żeby emocji na ekranie nie zabrakło, zadba w tym wypadku już nie Taylor Sheridan, a Kari Skogland ("The Falcon and the Winter Soldier"). Za scenariusz odpowiadają natomiast Patrick Massett i John Zinman. Zdjęcia już się rozpoczęły i trwają w Calgary. Data premiery nie jest na ten moment znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA