REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nie żyje wieloletni współpracownik grupy Perfect. To dla niego Markowski miał wrócić na scenę

Nie żyje Jerzy Oliwa. Współpracownik legendarnej grupy Perfect zmarł po walce z rakiem. Kilka dni temu ogłoszono koncert, podczas którego przyjaciele-muzycy chcieli zebrać pieniądze na jego leczenie. Mimo wszystko koncert odbędzie się, a Grzegorz Markowski, który jakiś czas temu zapowiedział, że kończy z muzyką, specjalnie zaśpiewa.

04.10.2023
11:12
Jerzy Oliwa Perfect
REKLAMA

Jerzy Oliwa nie żyje. Wieloletni współpracownik grupy Perfect zmarł po walce z rakiem. O jego śmierci poinformował Klub Forty Kleparz, w którym miał odbyć się charytatywny koncert: "Przyjaciele dla Jurka Oliwy".

REKLAMA
Jerzy Oliwa nie żyje/ Facebook

Nie żyje Jerzy Oliwa, wieloletni współpracownik Perfectu.

Współpracownik Perfectu walczył z rozsianym rakiem niedrobnokomórkowym.

Jurka Oliwy już nie ma z nami. Odszedł dziś do swoich koleżanek i kolegów artystów zrealizować im najpiękniejszy koncert - już tam w niebie - czytamy w facebookowym wpisie.

W Spider's Web przeczytasz więcej o muzyce:

Mimo tragicznych informacji, koncert odbędzie się 22 października. Organizatorzy zdecydowali również, że cały dochód z muzycznego wydarzenia przekazany zostanie rodzinie zmarłego Jerzego Oliwy.

My również, wspólnie z jego przyjaciółmi 22.10, postaramy się zagrać dla Niego koncert, który będzie hołdem od nas wszystkich. Bądźcie z nami, aby uczcić pamięć naszego przyjaciela. Całkowity dochód z koncertu przekażemy rodzinie Jurka. W imieniu całej naszej społeczności składamy najszczersze kondolencje wszystkim bliskim -

czytamy w facebookowym wpisie.

Również muzycy Perfectu pożegnali swojego przyjaciela. Jurku, jest teraz tak bardzo smutno. Żegnaj przyjacielu. R.I.P. - napisali.

REKLAMA

W charytatywnym koncercie zagrają m.in. IRA i Krzysztof Cugowski

W charytatywnym koncercie dla przyjaciela Perfectu, który również był akustykiem zespołu zagrają m.in. muzycy z grupy Perfect z Grzegorzem Markowskim na czele, który zaśpiewa specjalnie dla zmarłego przyjaciela oraz m.in. IRA, Krzysztof Cugowski, Maciej Maleńczuk i zespół Pudelsi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA