REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zima jeszcze się nie zaczęła, a Mariah Carey zapowiedziała świąteczną trasą koncertową

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia oznaczają jedno: Mariah Carey zostanie odmrożona. Piosenkarka i autorka największych świątecznych hitów, które w grudniowym okresie odtwarzane są w zapętleniu, zapowiedziała, że niebawem wyruszy w trasę koncertową.

03.10.2023
17:56
Zima jeszcze się nie zaczęła, a Mariah Carey zapowiedziała świąteczną trasą koncertową
REKLAMA

Boże Narodzenie bez Mariah Carey to jak Wielkanoc bez czekoladowych jajek. A nawet jeśli ktoś z całych sił będzie unikał słuchania świątecznych hitów, to i tak prędzej czy poźniej zostanie zmuszony do przechadzania się po galeriach przy akompaniamencie "Last Christmas", "All I Want For Christmas Is You" czy "Merry Christmas Everyone". A nastąpi to raczej prędzej niż później, bo wiadomo - lato się skończyło (choć pogoda na to w żaden sposób nie wskazuje), wraz z jesienią przychodzą nowe dekoracje, a zanim się obejrzymy, miejsce zniczy i halloweenowych akcesoriów zastąpią bombki, lampki na choinkę i inne cuda. Na sylwestra trzeba jeszcze poczekać, dlatego przed odmrożeniem Maryli Rodowicz przyszła kolej na Mariah Carey.

REKLAMA

Mariah Carey zapowiedziała świąteczną trasę koncertową

Wykonawczyni największych świątecznych hitów, takich jak "Santa Claus Is Comin' to Town", "All I Want For Christmas Is You" czy "Christmas (Baby Please Come Home)" opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała, że już w listopadzie wyruszy w świąteczną trasę koncertową. "Tak, rozpoczęło się prawdziwe rozmrażanie!" - napisała.

Trasa koncertowa Mariah Carey "Merry Christmas One And All", która stała się już coroczną tradycją, obejmuje jedynie Stany Zjednoczone i rozpocznie się niebawem, bo już 15 listopada. Piosenkarka pojawi się m.in. w Los Angeles, Chicago, Bostonie i Nowym Jorku.

Trasa koncertowa Mariah Carey
REKLAMA

Na łamach Spider's Web pisaliśmy także o filmach świątecznych:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA