REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jury Joanna Liszowska. Co z Pawłem Domagałą?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od jakiegoś czasu przechodzi spore zmiany związane ze składem jury. Popularny show Polsatu doczekał się nowej osoby w jury. Szeregi zasiliła Joanna Liszowska, która brała udział w programie w 2014 roku. Czy zostanie na stałe?

28.09.2023
13:12
Joanna Liszowska Twoja Twarz Brzmi Znajomo
REKLAMA

W ostatnich miesiącach spore zmiany dotknęły program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wszystko za sprawą obecności nowego dyrektora programowego - Edwarda Miszczaka, który wprowadził swoje pomysły do stacji. Z "TTBZ" pożegnała się Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski. W geście solidarności ze Skrzynecką, z programu odszedł również współprowadzący - Piotr Gąsowski. Aktualnie jurorami w programie są: Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz Paweł Domagała. Niedawno do tej ekipy dołączyła Joanna Liszowska, która była uczestniczką w 2014 roku, w piątej edycji muzycznego show.

REKLAMA

W Spider's Web piszemy o stacji Polsat:

Joanna Liszowska nową jurorką w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Najbliższy, sobotni odcinek poświęcony będzie tematyce filmowej, a na krótkim nagraniu można zobaczyć Joannę Liszowską. Nieobecny z kolei jest Paweł Domagała. W najnowszym wpisie na Instagramie Liszowska zdradziła, że będzie zastępować Pawła Domagałę.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, który choć jest bardzo popularny i lubiany przez widzów, wzbudza ogromne emocje, a wszystko przez metamorfozy uczestników. Zdarza się, że polskie gwiazdy wcielają się w czarnoskórych artystów, przez co zbierają cięgi i zostają posądzani o rasizm i blackface.

REKLAMA

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już nie raz posądzany o rasizm

Ostatnio sporą krytykę zebrał Kuba Szmajkowski, który wcielił się w Kendricka Lamara. Stacja po raz kolejny musiała tłumaczyć się z tych oskarżeń, podkreślając, że program ma na celu jak najlepiej odwzorować artystów, zarówno przez wygląd, głos, gesty czy mimikę. Z kolei pierwszy czarnoskóry uczestnik "TTBZ" Nick Sinckler, tak komentował ostatnie zamieszanie w programie. Jeśli nie widzisz różnicy między wyśmiewaniem/szydzeniem a oddawaniem hołdu wspaniałym czarnoskórym artystom, to twój problem, nie mój - podkreślał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA