REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Opozda może stracić mieszkanie za ponad milion złotych. A to jeszcze nie koniec kłopotów

Joanna Opozda może mieć powody do niepokoju. Do sądu wpłynął pozew przeciwko aktorce, a jego autorem jest tato aktorki, Dariusz Opozda. To jeszcze nie wszystko, bo Opozda może też ponieść konsekwencje reklamowania alkoholu w mediach społecznościowych.

29.12.2023
18:25
Joanna Opozda oświadczenie
REKLAMA

Joanna Opozda od dawna nie jest już z Antkiem Królikowskim, jednak konsekwencje tego związku dość długo ciągną się za aktorką. Kłótnie w mediach społecznościowych, przerzucanie się wzajemnymi oskarżeniami oraz walka o alimenty z byłym partnerem, to tematy, które mocno przewijały się w mijającym roku w życiu Opozdy.

REKLAMA

Więcej o Joannie Opoździe czytaj na łamach Spider's Web:

Joanna Opozda może mieć powody do niepokoju. Sprawa z nielegalną reklamą alkoholu to nie koniec kłopotów.

Z końcem roku w życiu gwiazdy wcale nie jest stabilniej. W październiku do sądu wpłynął pozew za reklamowanie przez gwiazdę alkoholu w mediach społecznościowych. Choć aktorka przeprosiła za swoje zachowanie, może słono zapłacić za nielegalną reklamę alkoholu.

Przede wszystkim chciałabym oficjalnie przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urażeni moim postem, to jest reklama wina musującego na moich social mediach. Współpracę zleciła mi polska agencja "Friends and Brands", która okazała się niewiarygodna i wprowadziła mnie w błąd

pisała Joanna.

Choć nie wyznaczono jeszcze terminu rozprawy, finansowa kara może dość mocno dotknąć Joannę. Jak powiedział prokurator Szymon Banna w rozmowie z ShowNews, kara może wynieść nawet pół mln złotych. To nie jedyny pozew, który w ostatnim czasie wpłynął do sądu. Jak się okazuje, do sądu w Busku-Zdroju wpłynął też pozew Dariusza Opozdy, ojca aktorki. Rodzic Joanny domagania się odebrania darowizny. Chodzi o mieszkanie na warszawskiej Woli.

Joanna Opozda Fot. Instagram
REKLAMA

Ojciec Joanny Opozdy przeciwko niej. Poszło o mieszkanie na warszawskiej Woli

Jak donosi serwis, mieszkanie zostało podobno wycenione na 1,3 mln złotych. Jeśli Joanna Opozda przegrałaby sprawę, będzie musiała zwrócić swojemu ojcu pieniądze za nieruchomość. Mieszkanie liczy ponoć 68 metrów kwadratowych, a do Joanny Opozdy należą też dwa miejsca garażowe. Pierwsza rozprawa odbędzie się w lipcu przyszłego roku, w Busku-Zdroju. Warto dodać, że w lutym 2024 roku, aktorkę czeka też pierwsza rozprawa rozwodowa między nią i Antkiem Królikowskim.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA