REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Po ostatniej aferze z Królikowskim Joanna Opozda otrzymuje tony wsparcia

Pod koniec ubiegłego tygodnia na światło dzienne wylazła nowa afera z udziałem Antka Królikowskiego, który to opublikował zdjęcia i nagrania zapłakanej Joanny Opozdy w ciąży. Materiały szybko zostały skasowane, a Królikowski tłumaczył, że jego konto zostało przejęte przez hakerów. Tymczasem Joanna Opozda pochwaliła się najnowszym zawodowym sukcesem na swoim Instagramie. Mimo że fanki gratulują jej kolekcji ubrań, komentarze w dużej mierze odnoszą się do ostatniej afery z udziałem byłego ukochanego aktorki.

03.04.2023
9:40
Joanna Opozda, Instagram
REKLAMA

Gdy Antek Królikowski mierzy się z kolejną aferą, Joanna Opozda odnosi sukcesy na polu zawodowym. Aktorka udostępniła na swoim profilu post i zdjęcia dotyczące najnowszej kolekcji ubrań, stworzone we współpracy z jedną z marek. Joanna zdradziła, że z powodu ostatnich zawirowań w jej prywatnym życiu, nie udało się stworzyć wszystkiego na czas.

REKLAMA

Fanki wspierają Joannę Opozdę po najnowszej aferze z Królikowskim.

W komentarzach fanki gratulowały Asi modowego sukcesu, choć narzekały też na średni skład ubrań i drogie ceny. W dużej mierze dyskusja pod postem dotyczyła pokłosia najnowszej afery z byłym mężem i ojcem dziecka Joanny. Kobiety pod instagramowym wpisem zostawiały swoje historie, dając tym samym ogromne wsparcie Joannie. Wiem jak to jest, patyczkować się z agresorem. To zabiera cala siłę i poczucie własnej wartości. Ale pamiętaj, że jesteś warta bardzo, bardzo wiele. Jesteś cudowna kobieta i dobra mamą, kiedyś spotka Cię spokój i szczęście, na które zasługujesz. A póki co zdrowiej z tej dramy, dbaj o zdrowie psychiczne i fizyczne, dbaj o siebie - napisała jedna z internautek. Asia kochamy cię. Piękna silna i mądra!!! A twoje sprawy prywatne to trzeba z tylu zostawić, bo to dno i wodorosty , podrzędny aktorzyna …. Nie oglądaj się dziewczyno - czytamy. Wsparcie okazała Opoździe również aktywiska Maja Staśko, która napisała, że mocno trzyma kciuki za aktorkę.

Królikowski znów namieszał. Wrzucił na instagramowe stories zdjęcia i filmiki zapłakanej Joanny Opozdy w ciąży

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Antek Królikowski znów namieszał. Celebryta w środowy wieczór udostępnił na swoim profilu zdjęcia i wideo zapłakanej byłej partnerki, pisząc, że nie miał z nią łatwo, gdy ta była w ciąży. Materiały szybko zostały zdjęte z profilu Antka, a on sam tłumaczył, że jego konto zostało przechwycone przez hakerów. Tymczasem Joanna przyznała, że okres ciąży był dla niej bardzo ciężki, m.in. przez to, że dowiedziała się o zdradzie swojego partnera z sąsiadką Izabelą. Nagrywała filmiki codzienności w tamtym okresie, bo tak zasugerował jej terapeuta. Aktorka przyznała, że nigdy nie planowała udostępnić publicznie tych materiałów. W długim oświadczeniu zaapelowała nawet do mamy Antka, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, aby ta wpłynęła na swojego syna.

REKLAMA

Tymczasem sprawca afery -Antek Królikowski wydał oświadczenie w którym wytłumaczył, że padł ofiarą cyberprzestępstwa. W jego tłumaczenia nie uwierzyła Opozda. Aktorka podkreśliła, że zhakowanego konta nie odzyskuje się w kilka minut.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA