REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Jonas Brothers tłumaczą się z przełożenia koncertów w Europie. Jest afera, fani są wściekli

Kilka dni temu członkowie Jonas Brothers poinformowali, że zdecydowali się przełożyć swoje koncerty w Europie na późniejszy termin. Nie spodobało się to jednak fanom boys bandu, którzy masowo zaczęli udostępniać nagrania na TikToku, komentując video Nicka, Joego i Kevina. Wygląda na to, że wokół zespołu, który zaserwował sobie PR-owy strzał w stopę, rozpętała się niemała drama.

15.04.2024
13:32
jonas brothers drama trasa koncertowa europa przelozone terminy
REKLAMA

Jonas Brothers to zespół, w skład którego wchodzi trzech braci - Nick, Joe i Kevin. Boys band zaczął koncertować już w 2005 r. i od tego czasu w ich dyskografii pojawiło się 6 albumów: "It's About Time" (2006), "Jonas Brothers" (2007), "A Little Bit Longer" (2007), "Lines, Vines and Trying Times" (2009), "Happiness Begins" (2019) oraz "The Album" (2023). Można powiedzieć, że Jonas Brothers jest również jednym z produktów Disneya, który pozwolił grupie wybić się na początku lat 2000. - braci Jonas można było zobaczyć w ramach gościnnego występu w serialu "Hannah Montana", a także w filmach "Camp Rock" i "Camp Rock 2" oraz serialu "Jonas".

Nic zatem dziwnego, że informacja o europejskiej trasie koncertowej zelektryzowała wielu fanów, którzy wychowali się na kawałkach popularnej grupy. Trasa Five Albums. One Night. The World Tour rozpoczęła się 12 sierpnia 2023 r. Do tej pory bracia Jonas mieli okazję wystąpić w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz na Filipinach, w Indonezji, Nowej Zelandii i Australii. W kwietniu, maju i czerwcu Jonas Brothers pojawią się natomiast w Brazylii, Kolumbii, Peru, Chile, Argentynie, Meksyku oraz Portugalii... i na tym kończy się ich trasa - przynajmniej do września. Na zaledwie miesiąc przed startem koncertów w Europie bracia ogłosili bowiem, że zdecydowali się przełożyć europejskie występy na późniejsze terminy.

REKLAMA

Jonas Brothers przełożyli terminy koncertów w Europie. Na TikToku zawrzało

Kilka dni temu na TikToku pojawiło się nagranie, na którym Jonas Brothers postanowili wyjaśnić, dlaczego zdecydowali się na przełożenie swoich koncertów w Europie na późniejszy termin. Zespół już w maju miał pojawić się w takich miastach jak Londyn, Barcelona, Amsterdam, Oslo, Paryż czy Kraków:

Przełożyliśmy europejskie daty na później ze względu na to, że realizujemy ekscytujące projekty. Nie możemy się doczekać, aż się nimi z wami podzielimy. Europejscy fani - kochamy was i nie możemy się doczekać spotkania z wami. Jesteśmy podekscytowani, by zagrać dla was koncerty w późniejszym terminie tej jesieni

- poinformował Nick.
@jonasbrothers

Europe!! We’re shifting our upcoming shows to later this year. We appreciate your love and support so much. We know this is a bit inconvenient but we can’t wait to share more about what’s coming 😏 All previously purchased tickets will be honored for the new date and info is at Jonasbrothers.com. More details will be sent out on email. Latin America - We can’t wait to see you next week!! ❤️

♬ original sound - Jonas Brothers

Informacja wywołała wzburzenie wśród fanów zespołu - bo, mimo że bilety zachowują swoją ważność, to za zapłacone już noclegi i transport nikt nie zwróci posiadaczom wejściówek pieniędzy. Była to jedna z kwestii, którą w komentarzu do nagrania poruszali internauci:

Ekscytujące projekty tak naprawdę nie pokryją kosztów hoteli i lotów zarezerwowanych przez ludzi…

Koncertu zespołu Jonas Brothers na TAURON Arenie w Krakowie został przełożony z 30 maja 2024 r. na 16 października 2024 r. Bilety na wydarzenie można zakupić na stronie eBilet.

REKLAMA

O muzyce przeczytasz w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA