REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Reżyser „Uciekaj!” i „To my” pracuje nad nowym horrorem. Wiemy, kiedy film trafi na ekrany

Jordan Peele pracuje nad nowym horrorem. Projekt na razie owiany jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, kiedy go zobaczymy i że jest on jednym z dwóch filmów, jakie powstaną w ramach pięcioletniego kontraktu podpisanego przez reżysera z wytwórnią Universal. 

10.11.2020
12:29
Jordan Peele nowy horror premiera
REKLAMA
REKLAMA

Jordan Peele swoim „Uciekaj!” wdarł się do zbiorowej świadomości kinomanów i wszedł na filmowe salony. Reżyserski debiut zapewnił mu trzy nominacje do Oscara, a statuetkę otrzymał za najlepszy scenariusz oryginalny. Dwa lata później powrócił z entuzjastycznie przyjętym przez krytyków i publiczność „To my”.

Od początku swojej kariery zajmuje się również produkcją filmów i seriali. Czuwał przecież m.in. nad nową „Strefą mroku” czy „Krainie Lovecrafta”. Wydaje się człowiekiem bardzo zapracowanym. Jak wiemy w drodze na ekran jest produkowany przez niego „Candyman” i prowadzi rozmowy na temat remake'u „W mroku pod schodami”.

Reżyser „Uciekaj!” i „To my” pracuje nad kolejnym horrorem

To jednak nie wszystkie nadchodzące projekty Peele'a. W ramach podpisanego z wytwórnią Universal pięcioletniego kontraktu, twórca „Uciekaj!” zrealizuje również dwa autorskie projekty. Tradycyjnie już będzie scenarzystą, reżyserem i producentem ich obu. Jak podaje portal The Hollywood Reporter, jeden z nich otrzymał właśnie datę premiery.

REKLAMA

Nie wiadomo jednak, o jaki projekt dokładnie chodzi. Szczegóły produkcji owiane są ścisłą tajemnicą i studio dba, aby nie było żadnych przecieków. Według informacji podanych przez wspomniany portal, zobaczymy go w lipcu 2022 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA