REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dinozaury opanowały świat! Zobacz zwiastun wyczekiwanego "Jurassic World: Dominion"

Zwiastun "Jurassic World" jest już w sieci. W opublikowanym trailerze zobaczymy, jak dinozaury opanowały świat, teraz ludzie muszą nauczyć się z nimi współistnieć. W najnowszej odsłonie słynnej serii pojawią się znani nam z "Jurassic Park" aktorzy. W filmie występują bowiem m.in. Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum. Premiera produkcji już (dopiero?) tego lata.

10.02.2022
18:40
jurassic world dominion zwiastun premiera
REKLAMA

W końcu nadszedł zwiastun "Jurassic World: Dominion". Według pierwotnych planów seans filmu powinniśmy mieć już dawno za sobą. Oryginalnie produkcja miała bowiem zadebiutować w czerwcu minionego roku. Niestety pandemia pokrzyżowała plany tak Universalu, jak i fanów oglądania dinozaurów na wielkim ekranie.

Film trafi do kin z około rocznym opóźnieniem, tymczasem dzięki zwiastunowi "Jurassic World: Dominion" możemy zobaczyć, jak wygląda kolejne już nowe otwarcie serii zapoczątkowanej przez Stevena Spielberga w 1993 roku. Jeden z producentów zapewniał już, że nie będzie to ostatnia odsłona franczyzy, a ma rozpocząć nową erę, w ramach, której ludzie będą musieli nauczyć się funkcjonować z dinozaurami.

REKLAMA

Jurassic World: Dominion - zwiastun filmu

I faktycznie. W zwiastunie "Jurassic World: Dominion" zobaczymy, jak dinozaury opanowały świat, a ludzie muszą walczyć o przeżycie. Wizja byłej premier Ewy Kopacz w końcu się spełnia. Bohaterowie nie muszą tu co prawda rzucać w prehistoryczne gady kamieniami, ale korzystają ze zdobyczy technologii, aby je ujarzmić.

Jurassic World: Dominion - zwiastun - premiera

Zgodnie z oficjalnym opisem filmu:

"Jurassic World: Dominion" rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. "Jurassic World: Dominion" pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

Możliwość zobaczenia nowych dinozaurów z pewnością wzbudzi ekscytację fanów, ale dla miłośników serii jest więcej niespodzianek. W filmie zobaczymy bowiem mnóstwo znajomych twarzy. I to nie tylko tych z "Jurassic World", ale również z "Jurassic Park". Do roli Alana Granta powraca Sam Neill, w Ellie Sattler ponownie wcieli się Laura Dern, a Jeff Goldblum znowu będzie Ianem Malcolmem.

REKLAMA

Jurassic World: Dominion - kiedy premiera?

Przez pandemię musieliśmy trochę poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy "Jurassic World: Dominion" na wielkim ekranie. Premierę zaplanowano bowiem na 10 czerwca 2022 roku. To właśnie wtedy dinozaury ponownie zaatakują kina. Oby wyszło im to lepiej niż w "Upadłym królestwie".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA