REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Justin Bieber zagra koncert w Polsce. Ceny biletów VIP zwalają z nóg

Justin Bieber zagra trzeci już koncert w naszym kraju. Pochodząca z Kanady gwiazda muzyki pop wystąpi w Polsce dopiero w 2023 roku w ramach trasy "Justice World Tour". Wkrótce ruszy sprzedaż biletów na wydarzenie w Krakowie.

15.11.2021
17:09
justin bieber koncert krakow 2023 bilety
REKLAMA

Justin Bieber już nie jest Baby jak śpiewał w swym pierwszym hicie. Obecnie ma 27 lat, ożenił się z Hailey Baldwin (córka Stephena Baldwina) i szykuje się do kolejny światowej trasy. Nie ominie Polski, gdzie ma wielkie grono fanek, które zowią się Beliberkami. Bieber śpiewał nad Wisłą dwukrotnie: w 2013 roku w Łodzi oraz 2016 roku w Krakowie.

REKLAMA

W czasie swojej trasy "Justice World Tour" piosenkarz będzie promował utwory ze swoich dwóch ostatnich płyt studyjnych - "Changes" oraz "Justice" (obie wyszły w 2020 roku). Koncertowicze będą z pewnością liczyć na jego nieco starsze kawałki, w tym te z albumu "Purpose".

Niektóre przysporzyły mu nie tylko kolejnych nastoletnich groupies, ale i dorosłą, bardziej klubową publikę – wystarczy wymienić jego przeboje z 2015 roku Where Are Ü Now nagrany razem ze Skrillexem i Diplo czy What Do You Mean?.

Justun Bieber - koncert w Polsce. Co wiemy?

Koncert: Justin Bieber w Polsce

Justin Bieber w Polsce. Kiedy ruszy sprzedaż biletów na koncert w Krakowie w 2023 roku?

Organizatorem polskiego koncertu jest firma MJM Prestige, która robiła też dwa poprzednie gigi Biebera w naszym kraju. Ogłosiła, że sprzedaż biletów ruszy już w czwartek, 18 listopada o 10:00. Będzie je można kupić w przedsprzedaży po zarejestrowaniu na platformie biletserwis.pl i podpięciu się pod newsletter.

Dzień później, 19 listopada, zacznie się regularna sprzedaż - również o 10:00 i również na tej samej stronie. MJM Prestige zastrzega, że biletserwis.pl ma być jedynym autoryzowanym dostawcą biletów. Tak więc uważajcie przy kupnie biletów na innych stronach lub od koników, bo możecie być odprawieni z kwitkiem na bramce.

Justin Bieber - koncert w Polsce. Jakie ceny biletów?

Na razie nie znamy ceny biletów na koncert Justina Biebera, ale możemy się spodziewać, że będą niższe niż 700 zł. Na stronie możemy zobaczyć, że bilety VIP będą kosztować 734 zł. Myślicie, że drożej się nie da? W zakładce pakiety VIP możemy znaleźć pakiet za dokładnie... 4 778 zł.

Oprócz samego wejścia na koncert, dostaniemy też gadżety od Justina, będzie mogli zrobić sobie z nim wspólną fotkę i wybierzemy się na wycieczkę za kulisy. Jestem przekonany, że i te pakiety rozejdą się jak świeże bułeczki.

REKLAMA
 class="wp-image-1833844"
Screen ze strony biletserwis.pl

Justin Bieber zagra w Polsce 25 marca 2023 roku w TAURON Arena Kraków.

* Zdjęcie główne: www.facebook.com/prestigemjm / materiały prasowe

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA