REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Duża zmiana w ramówce Polsatu. Will Smith zamiast Roberta Górskiego

W Polsacie szykują się zmiany związane z kabaretem. Po zamieszaniu z niewyemitowaniem po wyborczej przerwie "Kabaretu na żywo. Młodzi i moralni" lepiej nie będzie. W tym sezonie stacja Polsat podjęła decyzję że do ramówki nie przywróci programu "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni". Przez trzy kolejne niedziele w jego dotychczasowym paśmie pojawią się amerykańskie filmy z serii "Faceci w czerni".

27.10.2023
10:00
Kabaret na żywo Polsat
REKLAMA

Po tym, gdy po wyborczej przerwie zabrakło "Kabaretu na żywo" w Polsacie, pojawiły się spekulacje, jakoby stacja cenzurowała program. Robert Górski w swoich mediach społecznościowych pisał, że TVP można zlikwidować, ale ducha TVP już nie.

REKLAMA

O kabarecie w Polsacie przeczytasz więcej w Spider's Web:

Nie będzie "Kabaretu na żywo" w jesiennym sezonie w Polsacie.

W ubiegłą niedzielę zamiast kabaretowych skeczy i dowcipów widzowie mogli zobaczyć film “R.I.P.D. Agenci z zaświatów”. Stacja w jesiennym sezonie nie planuje już emitować kabaretów. W trzy kolejne niedziele pojawią się kultowe filmy: "Faceci w czerni” z 1997 roku, w niedzielę, 29 października, 5 listopada, „Faceci w czerni 3” z 2012 r. roku, a 12 listopada „Men in Black: International”, sprzed czterech lat. Warto dodać, że do tej pory Polsat nie podał żadnych przyczyn decyzji o usunięciu „Kabaretu na żywo” z głównej anteny oraz powtórek innych audycji kabaretowych, nadawanych na kanałach tematycznych. Robert Górski w rozmowie z Wirtualnymi Mediami krytykował decyzję Polsatu.

Robert Górski krytykuje decyzję Polsatu

Polsat zachował się strasznie. Nie rozumiemy tego, bo nikt z nami nie rozmawiał o tym, ani nas nie ostrzegał, dowiedzieliśmy się tylko, że w niedzielę nie zostanie emitowany kolejny odcinek i nie wiadomo, co dalej z następnymi - tłumaczył satyryk.

REKLAMA

Górski sugerował, że decyzja może być związana z biznesami, prowadzonymi przez Zygmunta Solorza, właściciela Polsatu. Sądzę, że to efekt wyborów albo biznesów, które prowadzi prezes Solorz z właśnie odchodzącą władzą. Te wszystkie nerwowe, niezborne ruchy są podyktowane biznesami, o których prawdopodobnie nie wiemy – tłumaczył Górski.

Robert Górski podsumował, że w tym wszystkim kabaret jest zgniecioną krewetką przy biznesach dla wielorybów. Satryk dodał też, że z powodu takich właśnie decyzji stacji, motywacja do nagrywania kolejnych odcinków znacznie spada. W jesiennym sezonie "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni 3" oglądało 1,29 mln widzów

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA