REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Kajko i Kokosz" wracają na kadrach z 2. sezonu serialu Netfliksa. Platforma ujawniła też nowych członków obsady

"Kajko i Kokosz" powracają! 2. sezon serialu animowanego pojawi się na Netfliksie już w przyszłym miesiącu. Tymczasem platforma udostępniła kadry z nadchodzącej produkcji i ujawniła nowe nazwiska w obsadzie.

20.10.2021
11:04
kajko i kokosz 2 sezon netflix kadry
REKLAMA

2. sezon "Kajko i Kokosza" zapowiada się na równie dobry co pierwszy. Netflix kontynuuje eksploatację kultowej polskiej marki z twórcami i aktorami znanymi z poprzedniej odsłony serialu. Ale nie stoi w miejscu. Do obsady dołączają nowe osoby. I tak w nadchodzącej produkcji usłyszymy Jerzego Stuhra (Dziad Borowy), Andrzeja Seweryna (Wielkiego Kapłana), Olafa Lubaszenkę (Ramparam), Krystynę Jandę (Dyrektorka Szkoły Latania) i Brodkę (Kaprylda).

REKLAMA

To głosy wymienionych artystów wzbogacą świat "Kajko i Kokosza" - serial animowany na podstawie kultowych komiksów Janusza Christy, w którym śledzimy losy tytułowych słowiańskich wojów. Teraz bohaterowie wyruszą w świat, aby zwiedzić miejsca poza Mirmiłowem. A jakby tego było mało nie zabraknie też historii życia z grodu. Już teraz możecie sprawdzić jak prezentuje się 2. sezon produkcji, dzięki udostępnionym przez Netfliksa kadrom.

Kajko i Kokosz - kadry z 2. sezonu serialu

Kreska się nie zmieniła. Animacja wciąż jest miła dla oka. Będzie więc ładnie i kolorowo. Czyli bez zmian w stosunku do tego, do czego przyzwyczaili nas już twórcy serialu. Chociaż i w tym gronie pojawia się świeża krew. Do Michała Śledzia Śledzińskiego, Roberta Jaszczurowskiego, Łukasza Kacprowicza oraz Marcina Wasilewskiego dołączają Marta Stróżycka i Aliaksandr Sasha Kanavalau.

REKLAMA

Jak będzie prezentował się 2. sezon "Kajko i Kokosza" przekonamy się już niedługo. Dziewięć nowych trzynastominutowych odcinków trafi na Netfliksa 17 listopada. A to nie będzie nasze ostatnie spotkanie z dzielnymi wojami. Powrócą oni również w trzeciej odsłonie produkcji w 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA