REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wyciekła scena po napisach z filmu „Kapitan Marvel”. Jest powiązana z akcją „Avengers: Koniec gry”

„Kapitan Marvel” jeszcze przed premierą wzbudziła ogromne poruszenie wśród fanów Marvela. Wygląda na to, że emocje nie opadną aż do 8 marca, gdy film trafi do kin. Najnowsze dyskusje rozbudzą sceny po napisach końcowych filmu, które wyciekły do sieci. Sceny zostały szybko z niej usunięte, ale nam udało się je obejrzeć.

06.03.2019
19:05
kapitan marvel spoilery
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery dotyczące zakończenia „Kapitan Marvel”. Czytacie na własną odpowiedzialność. 

Produkcje spod znaku Marvel Cinematic Universe w ostatnich latach stanowiły długie pasmo sukcesów. Niektórzy narzekali jednak, że pomimo milionów na koncie firma nadal nie zdecydowała się podjąć choćby minimum ryzyka. Odpowiedzią na narzekania ma być pierwszy solowy film Marvela o superbohaterce. „Kapitan Marvel” z Brie Larson w roli głównej zdążyła jednak wywołać ogromne kontrowersje jeszcze przed premierą.

Najpierw po komentarzach Larson na temat białych mężczyzn produkcję zaatakowały internetowe trolle. Również pierwsze recenzje amerykańskich krytyków są mocno mieszane. A to jeszcze nie koniec. Nie wygląda na to, by w kolejnych godzinach nastroje wokół produkcji miały się uspokoić. Do sieci wyciekły po raz pierwszy sceny z filmu. W tym ostatnich kilkadziesiąt sekund, które pojawiają się po napisach końcowych.

Kapitan Marvel spoilery - scena po napisach

Materiał opublikował użytkownik Reddita działający pod nickiem SpiderJaz. Scena dotyczy nie tyle samej „Kapitan Marvel”, co wydarzeń które będą udziałem superbohaterów w „Avengers: Koniec gry”. Jak doskonale wiedzą fani Marvela, Thanos zwycięża na koniec „Avengers: Wojna bez granic” i używa Kamieni Nieskończoności do usunięcia połowy życia we wszechświecie. Znika również Nick Fury, który w ostatnim geście rozpaczy używa tajemniczego pagera do wezwania Kapitan Marvel.

Kulisy pierwszego spotkania dyrektora T.A.R.C.Z.Y. oraz Carol Danvers zostaną ukazane właśnie w „Kapitan Marvel”. Fanów Marvela najmocniej interesuje jednak, w jakich okolicznościach bohaterka spotka się z pozostałymi Mścicielami. Odpowiedź na to poznajemy w napisach końcowych. Pozostali przy życiu członkowie Avengers powoli przygotowują się do ostatecznego starcia z Thanosem. Przedmiotem ich badań jest choćby urządzenie pozostawione przez Fury'ego.

Pager nagle przestaje działać i to mimo że Avengersi podłączyli go do nowego źródła energii. Wkrótce okazuje się, że nie przestał wysyłać sygnału z bardzo prostego powodu. Na Ziemię powróciła Kapitan Marvel. Bohaterka nagle pojawia się za plecami rozmawiających Kapitana Ameryki, Czarnej Wdowy, Jamesa Rhodesa i Bruce'a Bannera. Zadaje proste pytanie:

Gdzie jest Fury?

REKLAMA

Wygląda więc na to, że bohaterka grana przez Brie Larson bardzo szybko dołączy do ziemskich herosów w ostatnim filmie 3. fazy MCU. Co ciekawe, „Kapitan Marvel” ma jeszcze jedną scenę po napisach. Pojawia się w niej tajemniczy kot o imieniu Goose. Nie jest to zwyczajny czworonóg i dlatego zamiast kłaczka z sierści wypluwa na biurko Fury'ego Tesseract. Niestety, oba wyciekłe do sieci materiały zostały bardzo szybko usunięte z YouTube'a i Reddita.

„Kapitan Marvel” trafi do polskich kin 8 marca, a „Avengers: Koniec gry” 25 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA