REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Znana artystka kabaretowa ma zostać nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie" w ostatnim czasie doczekało się ogromnym zmian. Wszystkie dotychczasowe pary pożegnały się z programem, a na ich miejsce wskoczyły nowe duety. Teraz z nieoficjalnych informacji wynika, że do śniadaniowego programu TVP 2 dołączy Katarzyna Pakosińska.

16.02.2024
11:30
Nowa prowadząca Pytanie na śniadanie
REKLAMA

Telewizja Polska od końca grudnia przechodzi przez ogromne zmiany. Tych nie brakuje też w śniadaniowym programie "Pytanie na śniadanie". Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa programu postanowiła podziękować wszystkim dotychczasowym parom, zatrudniając w programie nowe duety. Jednym z nich jest Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. W roli prowadzących możemy też zobaczyć m.in. Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego oraz Joannę Górską i Roberta Stockingera.

REKLAMA

Więcej o "Pytaniu na śniadanie" czytaj w Spider's Web:

Media: Katarzyna Pakosińska nową prowadzącą "Pytania na śniadanie".

Do "Pytania na śniadanie" dołączy jeszcze piąta para prowadzących, która zadebiutuje we wtorek, 20 lutego. Serwis Świat Gwiazd zdradził, ze chodzi o znaną artystkę kabaretową, Katarzynę Pakosińską. W mediach społecznościowych programu pojawiła się na razie tajemnicza informacja odnośnie nowego duetu.

W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących. Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami! - czytamy na instagramowym profilu "Pytania na śniadanie". Na razie nie wiadomo, kim jest tajemniczy Piotr - ekranowy partner Pakosińskiej.

REKLAMA

Katarzyna Pakosińska ma doświadczenie kabaretowe oraz telewizyjne

Jeśli chodzi o Katarzynę Pakosińską, gwiazda ma duże doświadczenie nie tylko jako artystka kabaretowa, ale również jako aktorka oraz dziennikarka. Pracowała w Telewizji Polonia, ale była również prowadzącą porannego programu śniadaniowego przed laty "Kawa czy herbata?"? Współpracowała też z Programem III Polskiego Radia. W latach 90. razem z Robertem Górskim oraz Mikołajem Cieślakiem założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. Była też współprowadzącą dużych wydarzeń rozrywkowych, m.in. TeleKamer oraz koncertów na festiwalu w Opolu. Widzowie pokochali Pakosińską za jej profesjonalizm, luz, ale też za donośny śmiech, który jest cechą charakterystyczną jej wystąpień kabaretowych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA