REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie". Dzieli ich 40 lat różnicy

W ostatnich dniach obserwujemy ogromne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Ze śniadaniówki zniknęły wszystkie dotychczasowe pary, a ich miejsce zajęły trzy nowe duety. Jedną z nowych osób w programie będzie Katarzyna Dowbor, która przez wiele lat związana była z TVP, a potem z Polsatem. Teraz znana dziennikarka wraca do Telewizji Polskiej. Mówi się, że poprowadzi program z młodszym od siebie o 40 lat ekranowym partnerem. O kogo chodzi?

26.01.2024
18:02
Pytanie na śniadanie TVP 2
REKLAMA

Po utworzeniu nowego rządu, zmiany w błyskawicznym tempie dotykają TVP. Dziennikarze kojarzący się z propagandową telewizją i dobrą zmianą PIS, znikają, a na ich miejsce przychodzą osoby, które przed laty pracowały w TVP. Ogromne zmiany dotknęły program poranny telewizyjnej Dwójki - "Pytanie na śniadanie".

REKLAMA

Więcej o TVP przeczytasz w Spider's Web:

Pytanie na śniadanie: Katarzyna Dowbor nową prowadzącą

Nowa szefowa Kinga Dobrzyńska podziękowała wszystkim dotychczasowym parom, m.in. Katarzynie Cichopek, Maciejowi Kurzajewskiemu, Idzie Nowakowskiej i Tomaszowi Kammelowi, podkreślając, że jej zdaniem nie były to osoby kojarzące się z bezstronnym dziennikarstwem. W nowym "Pytaniu na śniadanie" będą jedynie 3. pary. Dwie już poznaliśmy. Mowa oczywiście o Joannie Górskiej i Robercie Stockingerze oraz Klaudii Carlos i Robercie El Gendy.

Niedawno media rozpisywały się również o Katarzynie Dowbor. Dziennikarka obecna była w Telewizji Polskiej w latach 1983-2013. Później na wiele lat trafiła do Polsatu, gdzie prowadziła program "Nasz nowy dom". Gdy Edward Miszczak objął funkcję dyrektora programowego Polsatu, Dowbor straciła posadę prowadzącej.

Po latach znów wraca do TVP, gdzie będzie współprowadzącą "Pytanie na śniadanie". Teraz, jak nieoficjalnie dowiedział się serwis Wirtualne Media, ekranowym partnerem Dowbor będzie Filip “Rudanacja” Antonowicz, związany z radiem Eska. Nowy duet pojawi się już w najbliższą sobotę, 27 stycznia. Ekranowa para jest co prawda z dwóch różnych światów i dzieli ich prawie 40 lat różnicy. Mimo różnicy wieku, duet dobrze się ze sobą dogaduje. Podczas próby kamerowej natychmiast nawiązała się między nimi nic sympatii, co wróży bardzo dobrą współpracuję - mówiła w rozmowie z portalem Kinga Dobrzyńska, szefowa programu "Pytanie na śniadanie".

REKLAMA

Filip Antonowicz: kim jest ekranowy partner Katarzyny Dowbor z "Pytania na śniadanie"?

O ile Katarzynę Dowbor kojarzą wszyscy, Antonowicz może być dla niektórych dość nowym nazwiskiem. Filip Antonowicz jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, który zagrał rolę rapera w serialu TVN "Na noże". Na stałe związany jest z Radiem Eska. Prowadzi w nim codzienne poranne pasmo. Wcześniej współpracował z MTV, radiową Czwórkę, TVP i stacją Eska TV, gdzie prowadził takie programy, jak "Szybkie strzały" oraz "Jazdy Gwiazdy".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA