REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Media: Beata Tadla nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Z kim stworzy duet na ekranie?

Zmian i wielkich powrotów w "Pytaniu na śniadanie" ciąg dalszy. Tym razem do Telewizji Polskiej powróci Beata Tadla, która będzie jedną z prowadzących poranny program. Kto jej będzie partnerować?

28.01.2024
11:06
Beata Tadla Pytanie na śniadanie
REKLAMA

Koniec stycznia przyniósł wiele zmian dla ekipy "Pytania na śniadanie". Z programem pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący, a szefowa programu Kinga Dobrzyńska utworzyła nowe pary. Niedawno pisaliśmy, że do Telewizji Polskiej wraca Katarzyna Dowbor, która poprowadzi "Pytanie na śniadanie" razem z Filipem Antonowiczem, dziennikarzem radiem Eska.

REKLAMA

Więcej o TVP przeczytasz w Spider's Web:

Nieoficjalnie: Beata Tadla wraca do TVP. Będzie współprowadzącą "Pytanie na śniadanie".

Teraz jak nieoficjalnie podał serwis Pudelek, do śniadaniówki TVP dołączy Beata Tadla, przed laty związana z Telewizją Polską. Jej ekranowym partnerem ma być Tomasz Tylicki. To dziennikarz, ale też lektor i konferansjer, który współpracuje z różnymi stacjami telewizyjnymi. W "Pytaniu na śniadanie" był reporterem. Kilka razy miał też okazję, by poprowadzić program.

Beata Tadla zniknęła z TVP w czasie rządów PIS

Warto dodać, że Beata Tadla pożegnała się z pracą w TVP w czasie rządów PIS. Od 2012 do 2016 r. prowadziła główne wydanie Wiadomości, z kolei w latach 2013-2016 prowadziła program "Dziś wieczorem" w TVP Info . Była też prowadzącą poniedziałkowych wydań "Kawy czy herbaty"?.

REKLAMA

W 2016 r. pożegnała się z Telewizją Publiczną, a później przez jakiś czas związała się ze stacją Nova TV. Współprowadziła tam serwis informacyjny. Współpracowała też z Radiem Zet oraz Superstacją, z kolei w 2020 r. została jedną z prowadzących program "Onet Rano". Do tej pory w nowym "Pytaniu na śniadanie" przedstawione zostały 3 pary. Mowa o Katarzynie Dowbor i Filipie Antonowiczu, Klaudii Carlos i Robercie El Gendy oraz Joannie Górskiej i Robercie Stockingerze.

 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA