REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Bohaterka "Na Wspólnej" uśmiercona. Katarzyna Wajda zdradziła powód odejścia z serialu

Katarzyna Wajda po sześciu latach spędzonych w "Na wspólnej" postanowiła odejść z serialu. Widzowie przeżyją niemałą stratę, gdyż bohaterka grana przez Katarzynę Wajdę, Anna Kolenda, zostanie uśmiercona i odejdzie w 3691 odcinku hitowego serialu TVN. Jej odejście mocno zasmuciło fanów "Na Wspólnej", natomiast sama zainteresowana zdradziła, dlaczego zdecydowała się zrezygnować z grania w serialu.

20.09.2023
11:29
Katarzyna Wajda Na Wspólnej
REKLAMA

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Na przestrzeni lat produkcja zebrała ogromne grono fanów, którzy mocno przeżywają każdy wątek.

REKLAMA

Bohaterka Katarzyny Wajdy uśmiercona w "Na Wspólnej".

Gdy pojawia się uśmiercenie lubianego bohatera czy bohaterki, smutek jest jeszcze większy. Tym razem uśmiercono bohaterkę graną Katarzynę Wajdę, która odejdzie 3691. odcinku podczas skomplikowanego porodu.

Na temat "Na Wspólnej" i aktorów serialu przeczytasz więcej w serwisie Spider's Web:

Fani, którzy liczyli na szczęśliwe zakończenie tego wątku, mocno się rozczarowali i zasmucili, bo śmierć bohaterki granej przez Wajdę, Anny Kolendy mocno wstrząsnęła widzami, choć jeszcze nie została pokazana na antenie TVN. Najwierniejsi fani "Na Wspólnej" obejrzeli już dramatyczny odcinek na Playerze i natychmiast zasypali aktorkę pytaniami odnośnie uśmiercenia i odejścia jej z serialu.

Katarzyna Wajda zdradziła, dlaczego odeszła z serialu po sześciu latach

Sama zainteresowana przyznała, że była to tylko i wyłącznie jej decyzja i żaden ze scenarzystów nie miał na nią wpływu.

Dlaczego Pani postać z Na Wspólnej została uśmiercona ? Nie mogę się z tym pogodzić:( tak czekałam na i żyli długo i szczęśliwie:( - zapytała jedna z fanek serialu. Podjęłam trudną decyzję o odejściu z serialu i otworzeniu się na nowe. Wątek musiał się jednoznacznie zakończyć, wiem że smutno. Dziękuje za oglądanie losów Kamila i Kolendy. Pozdrawiam - napisała Wajda w odpowiedzi na pytanie.

Zainteresowanie odejściem Wajdy z serialu było tak duże, iż aktorka postanowiła napisać oddzielny wpis z wyjaśnieniem na Instagramie.

REKLAMA

Ze smutkiem, ale niestety rozstaję się z postacią Anny Kolendy. Była to bardzo trudna decyzja, ale mam nadzieję że czas przyniesie nowe wyzwania. Dziękuje za te wszystkie lata wzlotów i upadków, łez i śmiechu, upartej ale oddanej Pani Dyrektor. Dziękuje Wam drodzy widzowie, za wsparcie, miłe komentarze i wierne śledzenie losów naszych bohaterów! - podsumowała.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA