REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Kevin sam w domu"? Sprawdzamy serwisy VOD i emisje w telewizji

Zbliżające się święta zwiastują jedno: niebawem na ekranach naszych telewizorów zagości kultowy film "Kevin sam w domu" oraz jego kontynuacja "Kevin sam w Nowym Jorku", których nie może zabraknąć po wigilijnej kolacji. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć produkcje w VOD oraz kiedy zostaną wyemitowane w telewizji.

24.12.2023
15:08
Gdzie obejrzeć film Kevin sam w domu? Sprawdzamy serwisy VOD i emisje w telewizji
REKLAMA

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj święta bez "Kevina". O skutkach niewyemitowania kultowego, świątecznego filmu przekonał się w 2010 roku Polsat. Kiedy kanał ogłosił, że produkcja nie zostanie pokazana w telewizji, widzowie natychmiast podnieśli larum i ostatecznie zadowoleni zasiedli przed telewizorami dzień po Wigilii, po raz kolejny oglądając przygody małego urwisa. Na szczęście obecnie, nawet gdyby Polsat postanowił zrezygnować z transmisji filmu z Macaulayem Culkinem w roli głównej, z pomocą przychodzą serwisy VOD, dzięki którym zarówno "Kevina samego w domu", jak i "Kevina samego w Nowym Jorku" można oglądać bez ograniczeń.

REKLAMA

O świątecznych filmach przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Gdzie obejrzeć filmy "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku"?

Głównym bohaterem filmu "Kevin sam w domu" jest 8-letni Kevin McCallister, który wraz z rodziną zamierza spędzić Boże Narodzenie we Francji. Kiedy w dniu wyjazdu w wyniku awarii elektrycznej omal nie spóźniają się na samolot, w pośpiechu opuszczają dom, zapominając zabrać ze sobą Kevina. W oczekiwaniu na przyjazd najbliższych, którzy skutecznie zostają zatrzymani w Europie w związku ze świątecznym zamieszaniem, chłopiec musi radzić sobie sam. Jednak do codziennych czynności, takich jak zakupy, ugotowanie obiadu czy zrobienie prania dochodzi także obrona domu przed złodziejaszkami, którzy tylko czyhają, by okraść dom McCallisterów. W rolach głównych wystąpili Macaulay Culkin, Joe Pesci, Catherine O'Hara, Daniel Stern oraz John Heard.

Film "Kevin sam w domu" jest dostępny w serwisach Disney+, Apple TV, Player, MEGOGO (do 31 grudnia), Rakuten, Play Now oraz TVSmart. Produkcja zostanie również wyemitowana na antenie telewizji Polsat w niedzielę, 24 grudnia, o godzinie 20:00 oraz w poniedziałek, 25 grudnia, o godzinie 16:30.

Zwiastun filmu "Kevin sam w domu" (1990)

W kontynuacji kultowej produkcji, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku", rodzina McCallisterów postanawia spędzić święta na Florydzie i, podobnie, jak w zeszłym roku, wszyscy jej członkowie zaspali. Wskutek zamieszania na lotnisku Kevin traci rodzinę z oczu i biegnie za mężczyzną, który przypomina jego ojca. Okazuje się, że chłopiec wsiadł w zły samolot i wylądował w Nowym Jorku, lecz nie jest z tego powodu niezadowolony. Dzięki kartom kredytowym ojca wynajmuje pokój w luksusowym hotelu i korzysta z uroków amerykańskiego miasta. Osamotniony Kevin przypadkowo spotyka jednak znajome twarze - dwóch rabusiów, którzy rok temu postanowili okraść jego dom, tym razem planuje napad na sklep z zabawkami.

Film "Kevin sam w Nowym Jorku" jest dostępny w serwisach Disney+, Apple TV, Player, MEGOGO (do 31 grudnia), Rakuten oraz Play Now. Produkcja zostanie również wyemitowana na antenie telewizji Polsat Film we wtorek, 26 grudnia, o godzinie 18:25 oraz w czwartek, 28 grudnia, o godzinie 15:35.

Zwiastun filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" (1992)

W serii filmów "Sam w domu" znajdują się również produkcje:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Home Alone (1990) - Thirsty for More? Scene (4/5) | Movieclips" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA