REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Święta bez tego filmu? Nie ma mowy. Gdzie obejrzeć hit "Kevin sam w domu?

"Kevin sam w domu" stał się oczywistym i nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia. Od lat dwie części zabawnych przygód kilkuletniego urwisa goszczą w polskiej telewizji. Również i tym razem polscy widzowie będą zadowoleni, bo tegoroczne święta spędzą z Kevinem. Gdzie i o której godzinie oglądać kultowy film?

22.12.2022
20:30
"Kevin sam w domu"
REKLAMA

Nie ma drugiego takiego filmu, który tak chętnie oglądają polscy widzowie. "Kevin sam w domu" od lat jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. I choć wszyscy znamy już na pamięć fabułę "Kevina", to i tak po raz kolejny go oglądamy.

REKLAMA

"Kevin sam w domu". Gdzie obejrzeć świąteczny hit?

Zabawne perypetie kilkuletniego urwisa Kevina, który w wyniku świątecznego zamieszania zostaje sam w domu i robi to, co mu się żywnie podoba od lat przyciągają przed ekrany telewizorów kolejne pokolenia. Mimo że "Kevin" swoje lata ma, a Netflix czy HBO prześcigują się w kolejnych świątecznych propozycjach, to widzowie co roku i tak włączają Polsat, na którym od lat gości "Kevin sam w domu". Gdy w 2010 roku Polsat chciał zrezygnować z emisji, Polacy zaprotestowali. Powstał nawet profil na Facebooku: "Polsat zabił święta – w tym roku Kevina nie będzie".

Od tamtego czasu "Kevin" wrócił. Również i tym razem stacja postarała się, aby film, w którym główną rolę gra Macaulay Culkin znalazł się w świątecznej ramówce. Pierwsza odsłona filmu "Kevin sam w domu" wyemitowana zostanie w Wigilię, 24 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Jeśli tego dnia nie będziecie mogli obejrzeć kultowej produkcji, dzień później zapowiedziana jest powtórka. W Boże Narodzenie Kevin zagości na antenie Polsatu o godzinie 16:30. Z kolei kilka dni później, bo już 1 stycznia w Nowy Rok zobaczymy drugą część filmu -"Kevin sam w Nowym Jorku".

REKLAMA

"Kevin sam w domu" znalazł się w Księdze Rekordów Guinessa

Warto dodać, że świąteczna produkcja z 1990 roku zalazła się w Księdze Rekordów Guinessa za największy box office dla komedii familijnej na świecie - 533,000,000 dolarów. Z kolei dla Culkina, który zagrał główną rolę, film stał się przepustką do kariery w świecie filmu i ogromnej popularności.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA