REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Kevin też chce, żeby Donald Trump zniknął z filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”

Część internautów chciałaby, aby Donald Trump definitywnie zniknął z „Kevina samego w Nowym Jorku”. Wśród nich jest nawet Macaulay Culkin. Aktor wcielający się w filmie w główną rolę, popiera na Twitterze podobne pomysły.

13.01.2021
21:14
kevin sam w nowym jorku donald trump scena
REKLAMA
REKLAMA

Donald Trump wystąpił w sequelu „Kevina samego w domu”, wcielając się w samego siebie. Pojawia się na krótki moment w lobby Plaza Hotel i wskazuje głównemu bohaterowi odpowiedni kierunek. Jak już wypowiadał się na temat tej sceny reżyser Chris Columbus, nie była ona planowana. Twórcy chcieli po prostu nakręcić ujęcia w lobby hotelu należącego do przyszłego prezydenta, a ten zgodził się pod warunkiem, że będzie mógł zagrać w filmie. I ku, kiedyś, uciesze publiczności tak w nim został.

Wtedy internauci zareagowali oburzeniem, tak się przecież nie godzi. Dzisiaj sytuacja ma się zgoła inaczej. Po szturmie na Kapitol Stanów Zjednoczonych, 45. prezydenta USA zbanował już Facebook, Twitter i YouTube, a teraz wiele osób chciałoby jeszcze, aby definitywnie zniknął z kultowego przecież filmu.

Nawet króciutki występ Trumpa w tak popularnym filmie jak „Kevin sam w Nowym Jorku” pozostawia niesmak u wielu widzów. Dlatego nawołują w mediach społecznościowych do usunięcia ujęć, w jakich ten się pojawia. Pomysł ten popiera sam odtwórca głównej roli – Macaulay Culkin. Przyklasnął temu, aby Trumpa zastąpić cyfrowo jego osobą, tyle że z dzisiejszych czasów. Spodobała mu się też scena z Trumpem... ale bez Trumpa, którą ktoś wrzucił na Twittera.

REKLAMA

Cameo w „Kevinie samym w Nowym Jorku” nie jest jedynym w karierze Trumpa.

Nie licząc produkcji telewizyjnych, można go zobaczyć chociażby w „Zoolander”, „Dwa tygodnie na miłość” czy „Wall Street: Pieniądz nie śpi”. Swego czasu pojawił się również w kilku VHS-owych produkcjach Playboya („Playboy Centerfold” i „Playboy Video Centerfold: Playmate 2000 Bernaola Twins”).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA