REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Duchy w Wenecji" online! Gdzie obejrzeć film i kiedy premiera w Disney+?

"Duchy w Wenecji", czyli kinowy hit oparty o powieść Agathy Christie, we wrześniu zadebiutował na dużych ekranach, a już niebawem kryminalna produkcja z Herkulesem Poirotem wpadnie do serwisu Disney+. Kiedy premiera i gdzie jeszcze możemy obejrzeć film online w VOD?

15.11.2023
18:07
Duchy w Wenecji online! Gdzie obejrzeć film i kiedy premiera w Disney+?
REKLAMA

"Duchy w Wenecji" to, po "Morderstwie w Orient Expressie" i "Śmierci na Nilu", kolejna produkcja oparta na powieści Agathy Christie, w której Kenneth Branagh wcielił się w rolę kultowego detektywa Herkulesa Poirota. W obsadzie znaleźli się również m.in. Tina Fey, Kelly Reilly, Jamie Dornan oraz Michelle Yeoh, zdobywczyni Oscara za film "Wszystko wszędzie naraz". Odtwórca głównej roli odpowiedzialny był także za reżyserię filmu, który w Polsce zadebiutował w kinach relatywnie niedawno, bo 15 września. Po nieco ponad miesiącu tytuł wpadł do serwisów VOD, a teraz - nareszcie - zagości też na Disney+.

REKLAMA

Duchy w Wencji - kiedy premiera na Disney+? Gdzie obejrzeć film?

Tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w przededniu Wszystkich Świętych Herkules Poirot spędza emeryturę w najpiękniejszym mieście świata. Ekscentryczny śledczy bierze udział w seansie spirytystycznym, który odbywa się w ruinach pałacu. Detektywowi nie dane jednak będzie odpocząć, bo kiedy jeden z uczestników spotkania pada ofiarą morderstwa, Poirot zagłębia się w świat cieni i tajemnic nawiedzonego miejsca, by rozwiązać zagadkę jego śmierci.

Zwiastun filmu "Duchy w Wenecji" (2023)
REKLAMA

Trzecia i najlepsza adaptacja Agathy Christie w reżyserii Kennetha Branagha zadebiutowała na Hulu oraz innych platformach VOD w Halloween, czyli 31 października. Pod koniec listopada "Duchy w Wenecji" będą również dostępne na Blu-ray i DVD. Data premiery na Disney+ została wyznaczona na 22 listopada 2023 roku - tam obejrzymy obraz w ramach subskrypcji.

Na Spider's Web piszemy, gdzie obejrzeć kinowe hity:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA