REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Wszystko wszędzie naraz"? Ten film zgarnął wszystkie najważniejsze nagrody

Jednym z faworytów Oscarów 2023 był film "Wszystko wszędzie naraz" i jak się okazało to jeden z największych zwycięzców tegorocznej gali. Najnowszy film w reżyserii Dana Kwana i Daniela Scheinerta zachwyca na każdym kroku prawie wszystkie większe festiwale. Czy słusznie? Musicie ocenić sami.

13.03.2023
7:51
wszystko wszedzie naraz gdzie obejrzec
REKLAMA

Do tej pory produkcja "Wszystko wszędzie naraz" zdobyła m.in. dwa Złote Globy, cztery Saturny i jedną statuetkę BAFTA. Do tej pokaźnej puli dołączają również nagrody SAG, czyli Screen Actors Guild, które zapiszą się w historii wydarzenia. Film zdeklasował bowiem nie tylko wszystkich konkurentów na tegorocznej ceremonii, ale nawet tych z poprzednich lat, począwszy od 1995 roku - pobił on rekord, wygrywając cztery statuetki na pięć nominacji, co uczyniło go rekordzistą w wygranych przez jedną produkcję nagrodach.

Czytaj także:
- Był pocałunek i łzy radości. "Wszystko wszędzie naraz" z historycznym rekordem na gali SAG
- Znamy zwycięzców najpopularniejszych nagród filmowych. Kto triumfował na tegorocznych Oscarach?

Podobnie było na tegorocznej gali Oscarów. "Wszystko wszędzie naraz" nominowane było w 11 kategoriach, a zdobyło aż 7 statuetek, w tym tę za Najlepszy film.

REKLAMA

"Wszystko wszędzie naraz" - gdzie obejrzeć film?

"Wszystko wszędzie naraz" opowiada historię Evelyn Wang, matki w średnim wieku, która znajduje klucz do multiwersum. Pozwala jej to przeanalizować wszystkie ścieżki życiowe, jakimi nie zdecydowała się podążyć, a mogła być zarówno gwiazdą filmową, jak i szefową kuchni Teppanayaki. Fim przedstawia także walkę z mrocznymi siłami, którą Evelyn musi wygrać, aby ocalić najważniejszą dla niej wartość, jaką jest rodzina.

Naraz dostajemy porcję komedii i akcji, a to wszystko okraszone odrobiną science fiction. W roli Evelyn Wang nominowana do Oscara Michelle Yeoh. Obok niej - zdobywcy tegorocznych nagród SAG: Jamie Lee Curtis, odtwórczyni roli Deirdre Beaubeirdry oraz Ke Huy Quan, który wcielił się w rolę Waymonda Wanga.

Film "Wszystko wszędzie naraz" dostępny w serwisie Prime Video.

Tekst został zaktualizowany.

Zwiastun filmu "Wszystko wszędzie naraz" (2022)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA