REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Kim Kardashian wyprodukuje i wystąpi w serialu dokumentalnym o Elizabeth Taylor

Ta wiadomość może nieźle zaskoczyć. Kim Kardashian, do tej pory bardziej znana jako celebrytka, gwiazda reality show "The Kardashians" oraz była żona Kanye Westa zaangażowała się w filmowy projekt. Według zagranicznych mediów Kim zostanie producentką wykonawczą serialu dokumentalnego o Elizabeth Taylor. Mało tego, sama Kim również pojawi się w produkcji.

29.01.2024
16:17
Kim Kardashian producentką wykonawczą serialu o Elizabeth Taylor
REKLAMA

Kim Kardashian choć światu znana jest jako celebrytka, która od czasu do czasu zaliczy po drodze wpadkę czy dramę, gwiazda od dłuższego czasu angażuje się w filmowe projekty. Nie są może to jakoś mocno wyszukane i główne role, poza oczywiście reality Show "The Kardashians".

REKLAMA

Więcej o zagranicznych serialach czytaj w Spider's Web:

Kim Kardashian producentką wykonawczą serialu o Elizabeth Taylor.

Tym razem Kim postanowiła zaangażować się na poważnie w nowy projekt, jakim jest serial dokumentalny o życiu Elizabeth Taylor. Jak donosi serwis Variety, Kim zostanie nie tylko producentką wykonawczą serialu, ale też sama weźmie w nim udział. Warto dodać, że to zamówiony przez BBC trzyczęściowy film dokumentalny o roboczym tytule "Elizabeth Taylor: Rebel Superstar". Produkcja ma zgłębić rzemiosło i technikę Taylor jako aktorki, która hipnotyzowała fanów, ale też zmieniła relacje między widzami i gwiazdami.

Kim Kardashian nie kryje ekscytacji nowym projektem. Elizabeth Taylor była bezkompromisowo sobą, wojowniczką - powiedziała Kardashian, która przeprowadziła z nią ostatni wywiad przed śmiercią. Jak wyznała Kim, Elizabeth Taylor jest dowodem na to, że można ewoluować, zmieniać się, mieć bardzo różne rozdziały w swoim życiu. Uratowała drogę nam wszystkim, którzy weszli do tego świata po niej z tym planem - wyznała Kim.

Serial dokumentalny o Elizabeth Taylor. Wystąpi w nim Joan Collins

Poza samą Kim, w serialu dokumentalnym w wywiadach poświęconych Taylor zobaczymy Joan Collins, która zasłynęła z rywalizacji o rolę Kleopatry. Pojawi się również Margaret O'Brien, która chodziła do szkoły z Elizabeth. Zagości też bliska przyjaciółka gwiazdy Carole Bayer Sager oraz uznany naukowiec dr Anthony Fauci.

REKLAMA

Funkcję producentki wykonawczej objęła Kim Kardashian razem z Kari Lią oraz Hamishem Fergussonem. Przedstawiciele BBC twierdzą, że ten ekscytujący serial obiecuje nowe zrozumienie Elizabeth Taylor, zarówno jej techniki oraz siły jako aktorki.

 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA