REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jak brzmi prawdziwe imię Kita Haringtona? Aktor dowiedział się dopiero po latach. Serio

Kit Harington, gwiazdor serialu "Gra o tron", opowiedział swoją pokręconą historię na temat tego, w jaki sposób dowiedział się, jak naprawdę ma na imię. Okazało się bowiem, że aktor dopiero w wieku 11 lat dowiedział się, jak się w rzeczywistości nazywa.

03.10.2023
10:13
Jak brzmi prawdziwe imię Kita Haringtona? Aktor dowiedział się dopiero po latach. Serio
REKLAMA

"Gra o tron" rozsławiła na cały świat wielu aktorów. Wśród nich znaleźli się Emilia Clarke, Maisie Williams czy Peter Dinklage, ale również Kit Harington, który zyskał większą rozpoznawalność dzięki roli Jona Snowa. Kit Harington od tego momentu był znany jako po prostu aktor Kit Harington lub odtwórca roli jednego z najważniejszych bohaterów adaptacji powieści George'a R.R. Martina. Artysta nie był jednak znany pod innym imieniem, które okazało się być jego prawdziwym. A o tym, jak naprawdę ma na imię, dowiedział się dopiero w szkole podstawowej od pewnego nauczyciela.

REKLAMA
Kit Harington

Kit Harington dopiero w wieku 11 lat dowiedział się, jak naprawdę brzmi jego imię

Kit Harington podzielił się swoją pokręconą historią, która ma związek z jego imieniem. Okazało się bowiem, że imię, którym zwracali się do aktora jego rodzice, wcale nie było tym prawdziwym. A dowiedział się o tym przypadkowo, kiedy wypełniał w szkole formularze egzaminacyjne:

Wiesz, w jaki sposób należy wypełnić te formularze egzaminacyjne, aby dowiedzieć się, jaki jesteś mądry? Cóż, było miejsce na moje imię i zapisałem "Kit Harington", bo tak od zawsze nazywali mnie rodzice. Wtedy jeden facet podchodzi do mnie i mówi: "Nie, masz na imię Christopher"

- zdradził.

11-letni wówczas aktor był zaskoczony na tyle, że upierał się przy swoim. Stwierdził, że nie będzie zmieniał swojej tożsamości tylko dlatego, że jakiś nauczyciel próbuje mu wmówić, że nazywa się inaczej. Oczywiście wyszło na jaw, że ma rację - prawdziwe imię i nazwisko Kita Haringtona to Christopher Catesby Harington. Mimo to Christopher wciąż posługuje się imieniem Kit, twierdząc, że ten element jego tożsamości bardzo mu się podoba.

Więcej na temat Kita Harringtona przeczytasz w pozostałych artykułach w serwisie Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: lev radin/Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA