REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kolejny horror trafi na mały ekran. Nadchodzi "Mr. Postman" od reżysera "Coś za mną chodzi"

Ostatnio coraz częściej słychać o horrorach, które pojawią się w formie serialów na małym ekranie. Kilka premier zostało zapowiedzianych w tym roku, a niektóre właśnie w 2015 będziemy mieli szansę zobaczyć. Jak się okazuje do listy możemy dodać kolejny tytuł, "Mr. Postman".

24.04.2015
11:59
Kolejny horror trafi na mały ekran. Nadchodzi "Mr. Postman"
REKLAMA
REKLAMA

"Mr. Postman" ma być historią listonosza, który na własną rękę próbuje poznać prawdę i odkryć mroczne tajemnice, które związek mają z przerażającymi wydarzeniami, dotykającymi jego ulicę. Serial utrzymany ma być w konwencji starego horroru. Jego reżyserem będzie David Robert Mitchell, odpowiadający za film "Coś za mną chodzi", który w marcu miał swoją premierę w polskich kinach. "Mr. Postman" będzie jego debiutem jeśli chodzi o seriale i miejmy nadzieję, że doczeka się lepszych not niż ostatnia produkcja.

Oprócz serii "Mr. Postman" czeka nas jeszcze kilka innych horrorów w odcinkach. Jesienią tego roku zobaczymy kolejny sezon "American Horror Story: Hotel", w którym jedną z głównych rol zagra Lady Gaga. Ponadto Ryan Murphy szykuje dla nas horror komediowy "Scream Queens", opowiadający o grupie studentów z kampusu, wśród których grasować będzie szalony morderca. W tym samym czasie ukaże się też produkcja MTV, "Scream", będąca adaptacją serii "Krzyk".

REKLAMA

Kilka tygodni temu zapowiedziano także dwa inne seriale w klimacie horroru. Sieć telewizyjna A&E Network ma zamiar zrobić remake szwedzkiego filmu "Pozwól mi wejść", a The CW wznowienie „Opowieści z ciemnej strony”, do których scenariusz napisze Joe Hill, syn Stephena Kinga.

Wygląda na to, że czeka nas zatrzęsienie horrorów oraz kilku konkurentów dla "American Horror Story". I dobrze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA