REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Murem za polskim mundurem, czyli Las Ketchup, Lou Bega i Edyta Górniak zagrają koncert w TVP

"#Murem za polskim mundurem" to koncert, za pomocą którego TVP i Ministerstwo Obrony Narodowej chcą okazać wsparcie dla służb mundurowych wysłanych na granicę polsko-białoruską. Kiedy się odbędzie i kto dokładnie na nim wystąpi?

05.12.2021
14:00
koncert murem za polskim mundurem las ketchup oceana kiedy
REKLAMA

Jak oficjalnie poinformowała TVP w sprawie koncertu
"#Murem za polskim mundurem", wydarzenie "jest wyrazem wsparcia dla służb mundurowych strzegących polskich granic. Koncert to gest solidarności z polskimi służbami mundurowymi strzegącymi granic Rzeczpospolitej Polskiej". Jacek Kurski ściągnął zza granicy (m.in. Niemiec i Hiszpanii) kilka popularnych jakieś dwie dekady temu gwiazd i zaangażował do występu cenionych przez Telewizję Polską rodzimych artystów - z Edytą Górniak na czele. To właśnie oni mają w magiczny sposób podnieść morale mundurowych.

REKLAMA

Akcja #Murem za polskim mundurem: kiedy odbędzie się koncert? Kto na nim zagra?

REKLAMA

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 grudnia o godz. 18:00 janterenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim - chętni będą mogli obejrzeć je w TVP1. Podczas koncertu wystąpią: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski i Elwira Mejk z Trubadurami. Niestety - Zenka zabraknie.

Zza granicy przybędą gwiazdy światowego formatu (cyt. za TVP): zespół Captain Jack, wokalistka Ace of Base Jenny Barggren, Oceana, No Mercy, Las Ketchup, In-Grid, Lou Bega i Loona.

Imprezę poprowadzą Agata Konarska i Michał Adamczyk. Tymczasem, by uprzyjemnić sobie niecierpliwe oczekiwanie na koncert, przypomnijmy sobie jeden z największych hitów zaproszonych artystów.

Murem za polskim mundurem - Las Ketchup
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA