REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Netflix w końcu wypuścił nowy polski serial. "Krakowskie potwory" to jedna z 13 gorących nowości

"Krakowskie potwory" to nowy polski serial Netfliksa, który już możemy oglądać w serwisie. W ten piątek amerykański gigant streamingu obdarował nas jeszcze wieloma innymi premierami. Co warto obejrzeć? Rzuciliśmy okiem na listę i wybraliśmy takie propozycje jak spin-off "Big Mouth" i skandynawskie post-apo.

18.03.2022
10:48
krakowskie potwory netflix-premiery lista piatek 18 marca
REKLAMA

Na liście piątkowych nowości Netfliksa oprócz "Krakowskich potworów", znajdziemy też m.in. szwedzki thriller post-apo "Czarny Krab" z Noomi Rapace oraz kreskówkę dla dorosłych "Zasoby ludzkie, która z oczywistych względów spodoba się fanom "Big Mouth". W sumie Netflix dodał dziś 13 nowych filmów i seriali.

REKLAMA

Niedawno przekroczyliśmy połowę marca. Do tej pory w tym miesiącu na Netfliksie wylądowała m.in. popularna "Układanka", superprodukcja sci-fi "Projekt Adam", 4. sezon "Formuły 1", polski film "Bo we mnie jest seks" o Kalinie Jędrusik, a także wiele innych tytułów. Dzisiejszy pakiet nowości wyraźnie powiększy bibliotekę Netfliksa o filmy i seriale z przeróżnych gatunków.

Krakowskie potwory i inne nowości Netfliksa. Co warto obejrzeć w piątek?

W piątek Netflix przygotował 13 nowości. Poza wspomnianymi tytułami, których opisy znajdziecie w dalszej części tekstu, bazę filmów i seriali uzupełnią m.in. "Prezent od losu", "Czy to ciasto?", "Zabawni" czy "Alessandro Cattelan: jedno proste pytanie". Jest więc w czym wybierać. Wszystkie poniższe tytuły można już oglądać online.

Najnowszy polski serial Netfliksa właśnie dostał świeżutki zwiastun, który możecie zobaczyć powyżej. To gratka dla fanów słowiańskiego fantasy i miejskich legend wprost z Krakowa. Bohaterką serialu jest młoda studentka Alex (Barbara Liberek), która dołącza do koła naukowego profesora Zawadzkiego (Andrzej Chyra). Grupa zajmuje się zjawiskami paranormalnymi. Serial zapowiada się obiecująco i nie wiem jak wy, ale ja już czekam na wieczorny seans.

Zasoby ludzkie

"Zasoby ludzkie" przypominają "Było sobie życie", ale w bardzo sprośnej wersji. I nie ma co się dziwić, bo to dzieło od twórców "Big Mouth", w którym pierwsze skrzypce zagrają znani fanom serialu bohaterowie - Potwory Hormony, Kochaluchy czy Kicie Deprechy. W tym spin-offie popularnej kreskówki Netfliksa dowiemy się od kuchni, dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. Oczywiście w dużej przenośni i z pokaźną dawką sucharów o masturbacji.

Czarny Krab

"Czarny Krab" ma spory potencjał do stania się nowym hitem Netfliksa. Wszyscy uwielbiamy skanynawskie seriale, więc wiele osób kliknie przycisk "Odtwórz" tylko na bazie tego jednego faktu. Kolejny powód to tematyka post-apo i niedaleka przyszłość, w której świat jest podzielony po wojnie. Thriller może się więc okazać przerażająco aktualny. W głównej roli zobaczymy Noomi Rapace, czyli Lisbeth Salander ze szwedzkiej ekranizacji cyklu "Millenium". Oczywiście może to być przeciętniak jak niedawna "Walka z lodem" (skojarzyło mi się z mroźnymi klimatami), ale pożyjemy, zobaczymy.

Lista premier Netflix Polska – piątek, 18 marca 2022:

 • Czarny Krab
 • Prezent od losu
 • Do zobaczenia
 • Zasoby ludzkie
 • Wiecznie zagubiony i spragniony miłości
 • Alessandro Cattelan: jedno proste pytanie
 • Zabawni
 • Top boy: sezon 2
 • Światło nocy: część 3
 • Zwierzęta z bliska: sezon 2
 • Krakowskie potwory
 • Młodzi i sławni Afrykanie
 • Czy to ciasto?
REKLAMA

Marzec 2022 na Netfliksie. Co jeszcze zobaczymy?

Powoli zbliżamy się do końcówki miesiąca, ale Netflix ma w zanadrzu jeszcze kilka nowości. Najważniejszym z zapowiedzianych seriali jest długo wyczekiwany 2. sezon "Bridgertonów" (premiera 25 marca). Na liście nadchodzących premier znajdziemy też takie tytuły jak: "Miłość jest jak opadające płatki kwiatów", "Wymiary przyjemności", "Nie ufaj nikomu" czy "Transformers: Botbots". Pełną rozpiskę znajdziecie na Rozrywka.blog.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA