REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nadchodzi polski thriller psychologiczny w skandynawskim stylu. Zwiastun "Krwi" robi robotę

"Krew" to nowy serial od Polsat Box Go, który może poszczycić się gwiazdorską obsadą i ponurym klimatem północnych dreszczowców. Do sieci wpadł zwiastun - poznaliśmy też datę premiery.

24.10.2023
17:33
krew serial polski thriller kryminał polsat box go zwiastun data premiery
REKLAMA

Wedle zapowiedzi twórców, "Krew" ma być wielowymiarowym serialem, w którym wybija się wątek kryminalny - ten ma trzymać widzów w napięciu i niepewności aż do ostatniej sceny. Można liczyć na zaskakujące wolty fabularne, sporo niedopowiedzeń, które skłaniają do analizy oraz elementów, które skłonią do refleksji.

Akcja rozgrywa się w małym miasteczku, które rządzi się swoimi prawami - tu tajemnice są normą, a trudne sprawy zamiata się pod dywan. Zwłaszcza, jeśli są w nie zamieszane osoby wpływowe i liczące się w tej społeczności.

Wraz z rozwojem akcji historia ma przed nami odsłaniać kolejne wątki psychologiczne oraz obraz świata bohaterów, którzy od wielu lat żyją w pełnym tajemnic rodzinnym systemie.

Czytaj więcej o propozycjach Polsat Box Go:

REKLAMA

Krew: zwiastun i data premiery serialu Polsat Box Go

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku
w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się,
że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski
(Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń
opowiedzianej jej przez rodzinę

- głosi oficjalny opis serialu.
REKLAMA
Krew

Serial powstał na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu "Blood". Wyprodukował go Polot Media. W obsadzie znalazło się wiele polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander, Piotr Trojan, Katarzyna Z. Michalska, Kamilla Baar, Janusz Chabior i Piotr Głowacki.

"Krew" będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat. Sezon liczy 6 odcinków. Premiera już 27 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA