REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

Poradnik Polsat Box Go: pakiety, ceny. Odpowiadamy na najważniejsze pytania

Polsat Box Go coraz bardziej rozwija się na tle pozostałych serwisów VOD, a swoją zróżnicowaną ofertą przyciąga przed ekrany sporo widzów. Zebraliśmy zatem najważniejsze informacje dotyczące platformy, związane z rodzajami pakietów, ceną oraz rezygnacją z subskrybcji.

03.09.2023
5:55
Poradnik Polsat Box Go: pakiety, ceny. Odpowiadamy na najważniejsze pytania
REKLAMA

Polsat Box Go, który zastąpił Polsat Go, to obok Playera jeden z popularniejszych polskich serwisów VOD. Oferuje dostęp do tysięcy filmów i seriali telewizji Polsat, a także kanałów na żywo. W bibliotece platformy znajdują się także przedpremierowe nowości oraz hitowe, zagraniczne produkcje. W związku z rosnącą popularnością Polsat Box Go, odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z funkcjonowaniem serwisu. Z tego artykułu dowiesz się:

REKLAMA

Poradnik Polsat Box Go: ile kosztuje dostęp do serwisu?

Polsat Box Go posiada obecnie 3 pakiety: Start, Premium oraz Sport.

  • Pakiet Start oferuje ponad 40 tysięcy godzin ulubionych filmów i seriali, w tym najnowsze tytuły 20 kanałów telewizji Polsat. Koszt tego pakietu wynosi 30 zł za rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.
  • Pakiet Premium oferuje dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych oraz tysięcy produkcji (również w 4K), w skład których wchodzą zagraniczne hity oraz polskie tytuły. Pakiet Premium zapewnia także przedpremierowy dostęp do niektórych treści i można go zakupić w zestawie z Disney+. Koszt tego pakietu wynosi w promocji 30 zł miesięcznie (normalnie - 40 zł), a za pakiet z usługą Disney+ należy zapłacić 50 zł za miesiąc (normalnie - 60 zł).
  • Pakiet Sport oferuje 20 kanałów sportowych, w ramach których dostępne są m.in. Liga Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasa czy ligi zagraniczne. Cena za 30 dni wynosi w promocji 40 zł (normalnie - 50 zł).
 class="wp-image-2426377"
Pakiety serwisu Polsat Box Go

Jakie płatności obsługuje Polsat Box Go?

Za każdy z pakietów można zapłacić jednorazowo lub otrzymać dostęp cykliczny, a zatem do serwisu nie trzeba podpinać swojej karty, by uzyskać dostęp do treści, które oferuje. Jeśli chodzi o dostęp jednorazowy, należy wybrać preferowany pakiet i w następnym kroku wybrać jedną z opcji płatności: Przelew, Karta lub BLIK. Wybierając natomiast dostęp cykliczny, jedyną możliwością na uiszczenie zapłaty jest Karta.

 class="wp-image-2426380"
Pakiet Premium w Polsat Box Go

Jak zrezygnować z subskrypcji?

Aby zrezygnować z subskrypcji w serwisie Polsat Box Go, na liście pod przyciskiem Konto należy wybrać opcję Moje dostępy. Kiedy wyświetlą się już wszystkie dostępne pakiety, wystarczy kliknąć Zrezygnuj przy wybranym pakiecie. W następnym kroku należy potwierdzić chęć rezygnacji, a po chwili na następnym ekranie pojawi się potwierdzenie wyłączenia dostępu do zakupionej usługi cyklicznej. Pakiet Polsat Box Go będzie dostępny do dnia, kiedy kończy się okres rozliczeniowy. Jeśli użytkownik posiada pakiet cykliczny zakupiony u swojego operatora, zrezygnować z subskrypcji można jedynie poprzez kontakt z dostawcą usługi.

Ile profili można posiadać na koncie Polsat Box Go?

W serwisie Polsat Box Go do jednego konta można przypisać aż 5 różnych profili.

 class="wp-image-2426497"
Ilość profili w Polsat Box Go

Jak zrealizować kod aktywacyjny?

Jeśli użytkownik posiada kod aktywacyjny do materiałów, może go zrealizować w następujący sposób: po zalogowaniu do swojego konta w Polsat Box Go, należy przejść do sekcji ustawienia konta, a następnie kliknąć przycisk Mam kod. Aby aktywować dostęp do materiału należy kliknąć przycisk Sprawdź. Kodu można użyć także w aplikacji mobilnej.

 class="wp-image-2426503"
Realizowanie kodu aktywacyjnego w Polsat Box Go
REKLAMA

Co zrobić, jeśli Polsat Box Go nie działa?

Jeżeli w serwisie Polsat Box Go nastąpiły problemy, należy udać się na stronę Polsat Box Go, wybrać Centrum pomocy, a następnie wejść w sekcję Kwestie techniczne. W tym miejscu znajduje się lista kodów błędu, które mogły wystąpić nie tylko na stronie internetowej, ale również na Smart TV.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA