REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ochroniarz Vegi miażdży celebrytów: "Za kilka tysięcy koła pijecie i klepiecie mnie po ramieniu". O co poszło?

Krystian Hołdak to aktor, ochroniarz gwiazd, w tym również Patryka Vegi. Do tej pory mogliśmy go oglądać w takich filmach jak m.in. "Jak zostałem gangsterem" oraz "Pitbull. Ostatni pies". Hołdak opisał za pośrednictwem Facebooka dość smutną sytuację, w której nie dostał wsparcia od środowiska z branży. Poszło o zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego dziecka. Kilka godzin po publikacji posta, został on usunięty.

27.10.2022
15:20
Krystian Hołdak
REKLAMA

Krystian Hołdak na swoim koncie ma dość sporo mniejszych ról w polskich filmach. W ostatnim czasie widzowie mogli go oglądać w takich produkcjach, jak m.in. "Miłość, seks&pandemia" Patryka Vegi, "Furioza", "Wesela z piekła rodem" oraz "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Prywatnie jest również ochroniarzem gwiazd, w tym Patryka Vegi. Wydawać by się mogło, że Hołdak może liczyć na wsparcie aktorskiego świata w trudnych momentach. Z jego wpisu na Facebooku można było wywnioskować, że nie do końca tak jest.

REKLAMA

Krystian Hołdak ukatywnił zbiórkę na leczenie chorego chłopca. Nie dostał wsparcia od kolegów z branży

Aktor opisał sytuację, gdzie uaktywnił zbiórkę na leczenie chorego dziecka, chłopca z jego rodziny. Hołdak w gorzkich słowach nie ukrywa, że nie mógł liczyć na wsparcie osób z tzw. wyższych sfer, którzy przecież należą do zamożnych osób.

Szanowni przyjaciele, biznesmeni, inwestorzy osoby z wyższych sfer. Robiłem zbiórkę dla chorego chłopca ode mnie z rodziny. Wysłałem do najbliższych osób, bo nie lubię dziadować. Ale żadna z zaproszonych osób nie wsparła mojej inicjatywy

- żali się Krystian Hołdak w facebookowym wpisie, który został już usunięty.

Ochroniarz gwiazd w mocnym poście zaznaczył, że na co dzień to on dba o bezpieczeństwo milionerów. Również na imprezach, na których potrafią mocno imprezować. "Milionerzy, pilnuję was jak balujecie, jak oka w głowie. Naprawdę za kilka tysięcy koła pijecie i klepiecie mnie po ramieniu, że ochroniarz, nie martw się" - pisze smutno Krystian Hołdak.

Krystian Hołdak: "Walczymy o chore dzieci, nie o zarobek"

Aktor i ochroniarz jednocześnie zaznaczał, że może liczyć na wsparcie ze strony jednego z prezesów, który zaoferował mu pomoc. Hołdak wbił też szpilę celebrytom. Z wpisu wynika, że również na ich pomoc w kwestii finansowego wsparcia nie może liczyć. Na koniec Hołdak podkreślił, że najważniejsze jest dobro i zdrowie dzieci. Walczymy o chore dzieci, nie o zarobek, bo on wam daje chwilowe szczęście - napisał.

REKLAMA

Trzeba przyznać, że to dość smutny wpis i refleksje Hołdaka. Tym bardziej, że świat show biznesu oraz tzw. wyższych sfer nie należy do ubogich. Kilka godzin po opublikowaniu post zniknął. Możemy tylko gdybać, dlaczego autor go usunął. Miejmy jednak nadzieję, że ochroniarz gwiazd już wkrótce znajdzie wsparcie i potrzebne finanse na leczenie chorego chłopca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA