REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mamy polski zwiastun i datę premiery "Krzyku VI"

"Krzyk" powraca. Już 10 marca fani horrorów z serii „Krzyk” będą mogli zobaczyć w kinach szóstą odsłonę tego kultowego cyklu. Akcja „Krzyk VI” osadzona zostanie w Nowym Jorku, a Ghosface sprawi, że mieszkańcy "Wielkiego Jabłka" nie będą w stanie zasnąć.

03.02.2023
18:50
"Krzyk VI"
REKLAMA

Fani kultowego "Krzyku" będą mieli powody do radości. Już 10 marca zagości w kinach VI odsłona kultowego cyklu, w którym pojawi się znana z hitowego serialu "Wednesday" Jenna Ortega. Nowa odsłona będzie jeszcze bardziej emocjonująca i jak zdradziła Ortega, Ghostface o wiele bardziej agresywny. Melissa Barrera, która wystąpiła w piątym „Krzyku”, zauważyła, że czas, który upłynął pomiędzy realizacją obu części pokrywa się z czasem w fikcyjnym świecie: Atutem nowego filmu jest moim zdaniem to, że jesteśmy świadkami, jak na naszych bohaterów wpłynęły niedawne krwawe wydarzenia. Widzimy ciężar, który niosą na swoich barkachTe przerażone dzieciaki uciekają, a Ghostface wciąż na nowo je odnajduje w najpiękniejszym, ale także najbardziej przerażającym mieście, tak bardzo zatłoczonym, obojętnym i agresywnym - powiedziała.

REKLAMA

Courteney Cox po raz szósty zagrała dziennikarkę Gale w "Krzyku".

 Courteney Cox już po raz szósty wcieliła się w dziennikarkę Gale. Przeniesienie akcji z małego miasteczka i umieszczenie jej w sercu miasta, które nigdy nie śpi, jest naprawdę przerażające - komentowała aktorka nową serię. Twórca oryginalnych postaci i jeden z producentów wykonawczych filmu, Kevin Williamson, tak podsumował nową część "Krzyku". To nie wygląda jak jakaś „część 6". To całkiem nowa rzecz, pełna polotu i inwencji. Oglądałem ten film z wielkim uśmiechem na twarzy!

 class="wp-image-2288575"
REKLAMA

"Krzyk VI". O czym będzie nowa odsłona "Krzyku"

Szósta część "Krzyku" zapowiada się naprawdę ciekawie, a opis filmu zachęca, aby za kilka tygodni wybrać się do kina. Nowy Jork. Nowe zasady. W wielomilionowym mieście nikt nie usłyszy twojego krzyku… Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać - czytamy. Krzyk "VI" w kinach już od 10 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA