REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. YouTube

Krzysztof Gonciarz zamyka codziennego vloga filmem pożegnalnym. Jego fani na pocieszenie dostaną nową książkę

Krzysztof Gonciarz w najnowszym odcinku swojego daily vloga ogłosił oficjalne zakończenie tej formuły na swoim kanale YouTube. Film pożegnalny wspomina tegoroczne projekty popularnego youtubera i zapowiada ostatni projekt robiony w ramach vloga. Będzie nim zupełnie nowy wywiad rzeka z Gonciarzem.

14.11.2019
17:51
krzysztof gonciarz film pożegnalny
REKLAMA
REKLAMA

Polski YouTube ma swoje niepodważalne gwiazdy, a jedną z nich zdecydowanie jest Krzysztof Gonciarz. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy youtuber mógł się pochwalić licznymi projektami. Stworzył wystawę Tokio 24 inspirowaną estetyką rodem z „Blade Runnera”, wydał własną płytę muzyczną, a także podróżował po całym świecie. Relacje z tych i innych wydarzeń publikował w ramach codziennych filmików na swoim kanale. Dobiegł jednak kres takiej formuły.

Daily vlog Gonciarza zamknął się na opublikowanym w dniu dzisiejszym 804. odcinku. Youtuber ogłosił tę decyzję w specjalnym, trwającym ponad 12 minut filmie pożegnalnym. W materiale wideo Gonciarz przypomniał swoje najciekawsze dokonania z ostatniego roku, a także wyjaśnił powody zamknięcia daily vloga. Decyzja ta zapadła w wyniku pewnego zmęczenia materiału oraz chęci podjęcia nowych wyzwań.

YouTuber zdradził, że ostatnim projektem w ramach daily vloga będzie książka „Krzysztof Gonciarz - Rozum i godność człowieka” stworzona wraz z Bartłomiejem Przybyszewskim.

Książka będzie poświęcona przemyśleniom Gonciarza na temat branży youtube'owej i swojej własnej przeszłości. Fakt, że dziennikarz przeprowadził wywiad-rzekę z popularnym publicystą i vlogerem nie jest tajemnicą dla najbardziej zagorzałych wielbicieli Gonciarza, ale do tej pory nie wiadomo było, kiedy pozycja trafi do sprzedaży

REKLAMA

Wywiad-rzeka ukaże się w ramach self-publishingu, a na okładce fani youtubera znajdą często wykorzystywany przez niego emotikon tzw. Lenny face. „Krzysztof Gonciarz - Rozum i godność człowieka” będzie kosztować 39,90 zł i zadebiutuje 13 grudnia. Już w tej chwili można ją jednak zamawiać w ramach przedsprzedaży na stronie rigcz.co. Wywiad liczy 340 stron, na które składa się siedem rozdziału dotyczących tematów zawodowych i osobistych. To nie pierwsza książka współtworzona przez Gonciarza. Na swoim koncie ma również takie pozycje jak: „Webshows: Sekrety wideo w internecie”, „U Mad? The Internet's Guide to Idiots” czy „Wybuchające beczki - zrozumieć gry wideo”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA