REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Krzysztof Krawczyk Junior nagrał piosenkę dla zmarłego taty. „Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs”

48-letni Krzysztof Igor Krawczyk nagrał utwór „Tato”. To hołd dla zmarłego w kwietniu artysty. Fragmentu piosenki możemy posłuchać w internecie. Znajdzie się też w repertuarze musicalu poświęconemu Krzysztofowi Krawczykowi.

21.09.2021
22:14
krzysztof krawczyk junior piosenka tato
REKLAMA

Znany wszystkim artysta odszedł niespodziewanie w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia. Dwa dni wcześniej opuścił szpital, gdzie był leczony po zakażeniu koronawirusem. Wcześniej przyjął dwie dawki szczepionki przeciw Covid-19. Jego żona zaprzeczyła plotkom mówiącym o tym, że zmarł z powodu tej choroby. Krzysztof Krawczyk miał 74 lata.

REKLAMA

Niedługo po śmierci artysty rozpętała się medialna i hejterska nagonka na Juniora. Krzysztof Igor Krawczyk jest jedynym biologicznym synem piosenkarza. Pomimo tego, że jego ojciec był gwiazdą, on sam żył na granicy bezdomności, zmagając się z chorobą. Junior stara się o zachowek po ojcu i jest w ostrym konflikcie z macochą – Ewą Krawczyk. Walka o majątek ciągle jest w toku.

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa dla zmarłego taty. Piosenka trafiła na YouTube.

Krzysztof Krawczyk Junior na pewno odziedziczył po ojcu zamiłowanie do śpiewania. W maju zaprezentował jego największe przeboje solo na Piotrkowskiej w Łodzi, a kilka tygodni temu wystąpił na festiwalu w Mrągowie – wraz z Trubadurami. Właśnie w tym zespole karierę zaczynał jego ojciec. Pod przewodnictwem Mariana Lichtmana z Trubadurów zaśpiewał piosenkę „Tato”. Poniżej znajdziecie fragment tekstu i utworu (cały jest w tym artykule).

Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato. Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs. Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato. Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam. Refren: A mogło tato piękniej być, za mało ciebie miałem. Co było, to nie liczy się mój tato. A w sobie dużo siły mam, ja wielbię ciebie tato. Kiedy spotkamy się, wybaczymy sobie, mój kochany tato

— śpiewa Krzysztof Igor Krawczyk
REKLAMA

„Tato” będzie mieć też teledysk. Zdjęcia do niego zaplanowane są na sobotę w Łodzi. W tym samym mieście Marian Lichtman przygotowuje musical o życiu Krzysztofa Krawczyka. Na deskach Teatru Muzycznego - wśród znanych szlagierów - usłyszymy też hołd syna. Junior wkrótce ma też wydać utwór poświęcony swojej mamie Halinie Żytkowiak. Ma się to złożyć na dyptyk dla nieżyjących rodziców.

* zdjęcie główne: Polsat / YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA