REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Gorące nazwisko w "Tańcu z gwiazdami". Do programu dołącza aktor wielu polskich seriali

"Taniec z gwiazdami" coraz bliżej. Pierwszy odcinek tanecznego show po dłuższej przerwie zobaczymy 3 marca, w sobotę wieczorem. W mediach społecznościowych programu odsłaniane są kolejne nazwiska uczestników. Jednym z aktorów, który zatańczy w programie będzie Krzysztof Szczepaniak, znany serialowej publiczności z takich produkcji jak m.in. "M jak miłość" oraz "Na dobre i na złe".

28.01.2024
12:35
Krzysztof Szczepaniak Taniec z gwiazdami
REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" powraca na antenę Polsatu w odświeżonej formie. Po tym, gdy Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu, "Taniec z gwiazdami" dotknęły zmiany. Mowa o nie tylko o nowym dniu emisji, czy innym studio, ale też nowym składzie jurorskim. Ze starego teamu została jedynie Iwona Pavlović, do której dołączyli: Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Jan Wygoda.

REKLAMA

Więcej o Polsacie czytaj w Spider's Web:

Kolejny uczestnik "Tańca z gwiazdami". To Krzysztof Szczepaniak.

Na Instagramie programu prezentowany jest skład gwiazd, które już niebawem będą pląsać na parkiecie. Wiadomo, że w programie pojawić się ma m.in. Filip Chajzer, Maffashion, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel czy Kamil Baleja. Do tej ekipy dołączył Krzysztof Szczepaniak. "Taniec z gwiazdami" nie będzie pierwszym, rozrywkowym programem, w którym wziął udział. Już wcześniej widzowie Polsatu mieli go okazję poznać w muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

REKLAMA

Krzysztof Szczepaniak dobrze znany publiczności serialowej oraz teatralnej

Krzysztof Szczepaniak jest bardzo dobrze znany serialowej publiczności. Aktor zagrał w wielu polskich serialach, m.in. "Bodo", "Wojenne dziewczyny", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Komisarz Alex", czy "Barwy szczęścia". Szczepaniak dał się też poznać wszystkim miłośnikom teatru. W swoim portfolio ma sporo ról w warszawskim Teatrze Dramatycznym. Na Instagramie "Tańca z gwiazdami" Szczepaniak zgarnął wiele ciepłych komentarzy fanów, którzy jak zapowiadają, będą mocno trzymać kciuki za jego taneczne popisy na parkiecie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA