REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Ogłoszono kolejnego uczestnika "Tańca z gwiazdami". Widzowie są zachwyceni

Plotki zostały oficjalnie potwierdzone: w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi aktor Maciej Musiał i w 14. edycji programu zawalczy o Kryształową Kulę.

20.01.2024
10:52
maciej musial nowy uczestnik tanca z gwiazdami
REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" po objęciu przez Edwarda Miszczaka stanowiska dyrektora programowego przechodzi szereg zmian, jednak na ten moment wygląda na to, że działają one na jego korzyść. Po roku przerwy chętnie oglądany przez widzów program wraca na antenę, a już wiosną zobaczymy pierwsze odcinki tanecznego show. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w kolejnej edycji w jurorskim składzie zasiądzie Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Poznaliśmy także pierwsze nazwiska uczestników - obok Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Filipa Chajzera, Kingi Zawodnik czy Maffashion pojawi się także Maciej Musiał.

REKLAMA

Maciej Musiał weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"

W mediach społecznościowych Polsatu i "Tańca z gwiazdami" pojawiła się informacja, że kolejnym uczestnikiem 14. edycji programu będzie Maciej Musiał. Aktor, który popularność zyskał dzięki serialowi "Rodzinka.pl", zawalczy o kryształową kulę. Widzowie przyjęli informację o nowym uczestniku z ogromnym entuzjazmem i życzyli mu w komentarzach powodzenia.

Wiemy, że czekaliście na tę informację długooo. W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie zobaczycie Macieja Musiała. Witamy w programie

- czytamy na Instagramie.

Maciej Musiał, który uznawany jest za jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, nie osiadł na laurach i prężnie rozwija swoją karierę. Aktora można było ostatnio zobaczyć w takich produkcjach jak "Fuks 2" czy "Chłopi", a także w polskich i zagranicznych tytułach serwisu Netflix - wystąpił w filmie "Dzisiaj śpisz ze mną" oraz serialach "Wiedźmin" i "1899".

Maciej Musiał wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "CAŁA PRAWDA O ZWIĄZKU MAĆKA Z CÓRKĄ PREZYDENTA!" na YouTube.

REKLAMA

O "Tańcu z gwiazdami" przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA